UDOSTĘPNIJ
fot. pixabay / flickr

Radosław Sikorski, czyli były współpracownik lidera dzisiejszego obozu władzy, Jarosława Kaczyńskiego, pozwał prezesa Prawa i Sprawiedliwości do sądu. Chodzi o wywiady jakie udzielił Kaczyński, w których – jak przekonuje były szef dyplomacji – podał nieprawdziwe informacje na jego temat. 

Za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, Radosław Sikorski poinformował o złożonym pozwie przeciwko liderowi obecnego obozu władzy, Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Jak przekonuje były współpracownik Kaczyńskiego (2005-2007), prezes Prawa i Sprawiedliwości naruszył jego dobra osobiste stwierdzając, że Sikorski będąc ministrem spraw zagranicznych „cofnął notę dyplomatyczną w sprawie uznania miejsca katastrofy smoleńskiej za eksterytorialne i dopuścił się zdrady dyplomatycznej”

Sikorski domaga się przeprosin na łamach wybranych przez siebie portali informacyjnych oraz 30 tysięcy złotych na cele charytatywne.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiewyobrażalna klasa posła Kukiz’15. Z szacunku dla Polaków oddaje pieniądze
Następny artykułCała zima pod sejmem
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również