UDOSTĘPNIJ

„Twój Ruch” był jednym, wielkim, genialnym planem posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej pana mgr. Janusza Palikota, studenta Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego. Chodziło o to, żeby w pojedynczym ugrupowaniu zebrać największych degeneratów polskiej polityki – wesołego geja Biedronia, babochłopa Bęgowskiego alias Anna Grodzka, znanego ateusza i kazirodcę Hartmana, byłych księży, szatanistów oraz innych sodomitów, narkomanów, antyklerykałów i pomyleńców, po czym skutecznie ich ośmieszyć i pozbawić wszelkiego poparcia społecznego.

To jeden z najprzebieglejszych politycznych planów na polskiej scenie w ciągu ostatniej dekady uwieńczony olbrzymim tryumfem ludzi Kościoła katolickiego w Polsce. Uważam, że pan mgr Janusz Palikot jest członkiem Opus Dei, wiernym synem Kościoła i prawdziwym patriotą. Jest ostoją ładu i pokoju społecznego, człowiekiem, który na wiele lat ośmieszył środowiska ateuszy i wojujących antyklerykałów, a jego słowa skierowane pod adresem Anny Grodzkiej:  „Uwierzyła, że osoba transseksualna w Polsce może być liderem formacji… No nie może być” zapiszą się złotymi zgłoskami w polskiej myśli patriarchalnej, tradycjonalistycznej i konserwatywnej.

Jezus mówił do nich: „Bądźcie przebiegli jak węże” (Mt 10,16)

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJanusz Palikot jak Konrad Wallenrod
Następny artykułCzechy oddadzą Polsce część swojego terytorium
Dariusz Polniak

Umiarkowany reakcjonista, internetowy flâneur, koneser tanich win – ma nie tylko subtelne powonienie, by zwietrzyć absurd, ma również podniebienie, by go smakować.

Zobacz również