UDOSTĘPNIJ

Internauci z serwisu Wykop zauważyli, że w odpowiedzi Jakóbiaka na zarzuty, że do programu w czasie kampanii zaprosił tylko Bronisława Komorowskiego, coś nie gra. 

Jakóbiak zarzekał się, że zaprosił do programu „wielu” kandydatów, a tylko Komorowski zgodził się wystąpić przed kamerami. Później okazało się, że „wielu” znaczy trzech, czyli oprócz obecnego prezydenta również Andrzeja Dudę i Magdalenę Ogórek. Jednakże, nawet zaproszenie tych dwóch ostatnich zaczyna budzić wątpliwości. Szczególnie, że odcinek z Komorowskim nagrano 25 marca, a maile rzekomo wysłano 3 kwietnia.

Użytkownik daj_pan_spokój zauważył, że po podkręceniu kontrastu na zdjęciu zawierającym sprostowanie widać, iż ktoś majstrował przy adresach e-mail, które należą do sztabów Andrzeja Dudy i Magdaleny Ogórek. Czy Jakóbiak zmienił adresy używając myszki w Paincie lub innego programu graficznego?

wybory

Internauci znaleźli również zdjęcie Jakóbiaka z 2013 r.

jakubiak

 

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułProgram „Tomasz Lis na żywo” odwołany. Dziennikarz w szpitalu.
Następny artykułKolumbia: Amerykańscy żołnierze gwałcili nieletnie dziewczynki
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również