UDOSTĘPNIJ
fot. instagram/monika miller

Monika Miller słynie z kontrowersyjnego wizerunku, który nie każdemu przypadł do gustu. Trudno jednak odmówić jej doskonałej sylwetki. Jak się okazuje, nie zawsze tak było. Na sukces dziewczyna musiała ciężko zapracować.

Ciekawi, jak wyglądała Monika Miller, zanim jej dziadek pochwalił się jej zdjęciem na swoim Twitterze? Możecie jej nie rozpoznać. Choć nie wszystkim podobają się liczne tatuaże i intensywny makijaż 22-latki, trudno nie docenić wysportowanej figury dziewczyny. Sama Millerówna przyznaje, że niełatwo było osiągnąć taki efekt.

Monika, zanim zaczęła swoją medialną karierę, miała nieco okrąglejsze kształty. Regularne treningi i restrykcyjna dieta pozwoliły jej jednak stracić aż 17 kg i starannie wyrzeźbić sylwetkę. Wnuczka Millera nie ukrywa, że rolę w kreowaniu „nowej siebie” odegrała też sztuka makijażu. Szczególnie cieszy ją, że nauczyła się, „jak obchodzić się ze swoimi brwiami”.

Nie wszystkich przekonują zapewnienia jeszcze do niedawna nikomu nie znanej 22-latki. Niektórzy twierdzą, że nie widzą żadnej szczególnej różnicy pomiędzy zdjęciami sprzed zmiany stylu życia a tymi, jakie obecnie publikuje celebrytka. Właśnie te uwagi najbardziej drażnią Monikę, która mocno podkreśla swoją dumę z osiągnięć na siłowni i przed lustrem.

 

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWyciek trującej substancji w Poznaniu! Ludzie trafili do szpitala
Następny artykułPiS planuje REWOLUCYJNĄ zmianę. Polska czekała na nią ponad 70 lat
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również