UDOSTĘPNIJ

Tak napiętej sytuacji na miesięcznicy smoleńskiej jeszcze nie było. Pod Pałacem Prezydenckim zebrały się tłumy zarówno zwolenników obecnego obozu władzy jak i przeciwników. 

Zgodnie z oczekiwaniami 83. miesięcznica smoleńska przebiegła w atmosferze politycznej wojny pomiędzy zwolennikami obecnego obozu władzy, a jego przeciwnikami. Na Krakowskim Przedmieściu zebrały się ogromne tłumy, które starały się nawzajem przekrzyczeć.

Kulminacyjnym momentem obchodów było tradycyjnie przemówienie Jarosława Kaczyńskiego, którego starała się zagłuszyć demonstracja Komitetu Obrony Demokracji i Obywateli RP.

W pewnym momencie w stronę prezesa Prawa i Sprawiedliwości z tłumu KOD poleciały przedmioty (nie trafiły w cel).

 – My tu będziemy i my tutaj zwyciężymy. Będzie wolna Polska. Będzie prawda o Smoleńsku i będzie klęska tych, którzy są łotrami, którzy tutaj czymś rzucają, ale powtarzam: nic wam to nie pomoże. Przegraliście moralnie, przegraliście politycznie i przegracie do końca. Poniesiecie klęskę, Polska zwycięży – starał się przekrzyczeć demonstrację KOD Jarosław Kaczyński.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWypadek wojskowej kolumny w Bydgoszczy (ZDJĘCIA)
Następny artykułGazowy atak na metro w Hamburgu. Obława policji
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również