UDOSTĘPNIJ

Na jednej ze stron internetowych islamskich radykałów pojawił się zakaz konsumpcji pomidorów. Argumentacja jest taka, że to chrześcijańskie warzywo, które wychwala krzyż zamiast Allacha. 

Egipscy salafici nie mają złudzeń. Pomidor jest chrześcijańskim warzywem, dlatego radykałowie zabronili jego kupowania i konsumowania. Chodzi o krzyż, który na nim widnieje po jego przekrojeniu. Radykałowie przestrzegają przed jego zgubnym wpływem i apelują, by wierni ostrzegli wszystkich wyznawców islamu przed tym warzywem.

Krzyż który pojawia się po przekrojeniu pomidora zaświadcza, że Allah występuje w trzech osobach. Jego konsumpcja ma być zbrodnią.

W oświadczeniu czytamy, że każdy muzułmanin, który nie rozpowszechni tej wiadomości, musiał zostać powstrzymany przez szatana.

“Jedna z naszych sióstr miała wizję, w której pojawił się prorok Allaha Mahomet. Płakał i ostrzegał muzułmanów przed jedzeniem pomidorów. Przysięgam na Allaha i wzywam abyście to opublikowali” – czytamy w komentarzu.

źródło: polishexpress.co.uk

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCBOS: Przez ostatnią dekadę podwoiła się liczba osób deklarujących brak wiary
Następny artykułWładza lansuje się na Ż(Idzie) bardziej niż Mela na niepełnosprawności.
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również