UDOSTĘPNIJ
flickr/wikipedia

W Berlinie na Breitscheidplatz zorganizowano pikietę pod hasłem „Przeciwko nasilającej się nagonce wobec migrantów, muzułmanów i uchodźców.” Organizatorzy wybrali jednak bardzo niefortunne miejsce. Kilka miesięcy temu doszło tam do zamachu.

Równo 3 miesiące temu na Breitscheidplatz zamachowiec wjechał w tłum w czasie trwania jarmarku świątecznego. W wyniku jego działania śmierć poniosło aż 12 osób. Teraz zorganizowano tam pikietę przeciwstawiającą się nagonce na muzułmanów.

Inicjatorem wydarzenia było stowarzyszenie „Neuköllner Begegnungsstätte”. Celem organizacji jest szerzenie islamu oraz pozyskiwanie nowych wyznawców Allaha. Jest ona od lat monitorowana przez niemieckie służby, ponieważ łączy się ją z radykalnym Bractwem Muzułmańskim, którego motto brzmi: Allah jest naszym celem. Prorok naszym przywódcą. Koran naszym prawem. Dżihad naszą ścieżką. Śmierć w imię Allaha jest naszą nadzieją.

Sprawa wzbudza skrajnie negatywne komentarze. To brzmi tak absurdalnie, że aż ciężko w to uwierzyć, Powiem tak… jakby to był skecz w kabarecie to ludzie powiedzieliby przesadzili, Oni śmieją się Niemcom w twarz – komentują sprawę internauci.

7 KOMENTARZY

  1. Ooooo to, to ….. niech więc wyznawcy przywódcy pedofila i sadysty nadzieją tą kierowani jak najszybciej ( najlepiej na rozrywkowych seansach grupowych i we własnym współwyznawców gronie) do celu wybranego w Raju zmierzają .

  2. Najpierw tak: „Przeciwko nasilającej się nagonce wobec migrantów, muzułmanów i uchodźców.”
    A potem tak: „Allah jest naszym celem. Prorok naszym przywódcą. Koran naszym prawem. Dżihad naszą ścieżką. Śmierć w imię Allaha jest naszą nadzieją.”

  3. Drogi Pikio , oni nie zrobili tej demonstracji w niefortunnym miejscu. Islam stawia pomniki w miejscach swych zwycięstw, a dla nich śmierć tego mordercy z kradzionej ciężarówki była „uświęcona”. Specjalnie wybrano to miejsce.

  4. Zachód uważa się za wzór doskonałej cywilizacji, ale inteligentni widzą i analizują fakty według, których Zachód Chyli się ku upadkowi przez własne zasady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ