UDOSTĘPNIJ

Jak informuje dziennik „The Sun” londyńska policja udaremniła próbę zamachu na królową Elżbietę II. Aresztowano czterech mężczyzn związanych z terrorystycznym ugrupowaniem islamskim. 

„The Sun” powołuje się przy tym na swoje źródła w Scotland Yardzie. Według informacji przekazanych przez dziennik, terroryści planowali zamordować królową w sobotę w Royal Albert Hall, gdzie ma odbyć się festiwal brytyjskiego Legionu Królewskiego. Napastnicy mieli zaatakować monarchinię nożem.

„Daily Mail” informuje, iż najmłodszy z zatrzymanych ma 19 lat i niedawno wrócił z Pakistanu. Został aresztowany w domu swojej matki. W operacji zatrzymania podejrzanych uczestniczyli zarówno antyterroryści jak i agencji MI5 oraz innych służb specjalnych.

Wszyscy podejrzani zostali przewiezieni do siedziby policji w centrum Londynu, gdzie zostali przesłuchani.

Pałac Buckingham zdecydował, iż królowa nie będzie zmieniać swoich planów.

źródło: sfora.pl

8 KOMENTARZY

  1. Jeszcze trochę sobie nagrabią i może się to dla wielu z nich skończyć represjami ze strony władz. Wierzę, że istnieje jakaś granica po przekroczeniu której brytyjski rząd będzie musiał w końcu aktywnie zareagować wobec islamizacji wysp brytyjskich.

  2. Jeszcze trochę sobie nagrabią i może się to dla wielu z nich skończyć represjami ze strony władz. Wierzę, że istnieje jakaś granica po przekroczeniu której brytyjski rząd będzie musiał w końcu aktywnie zareagować wobec islamizacji wysp brytyjskich.

  3. Jeszcze trochę sobie nagrabią i może się to dla wielu z nich skończyć represjami ze strony władz. Wierzę, że istnieje jakaś granica po przekroczeniu której brytyjski rząd będzie musiał w końcu aktywnie zareagować wobec islamizacji wysp brytyjskich.

  4. i bardzo dobrze,sami sobie swoją chorą tolerancją zapracowali na to co mają,nas nie chcą jako europejczyków a gówno wpuszczają z bliskiego wschodu jak leci,nie żal mi ich,angole to durnie bez rozsądku i tyle.obudzą się jak już będą mieli wojne.oni nie bedą stosować represji w stosunku do islamów,bo się boją.jest ich tam już pare baniek,i 90% to terrorysci ukryci czekający na znak.

  5. i bardzo dobrze,sami sobie swoją chorą tolerancją zapracowali na to co mają,nas nie chcą jako europejczyków a gówno wpuszczają z bliskiego wschodu jak leci,nie żal mi ich,angole to durnie bez rozsądku i tyle.obudzą się jak już będą mieli wojne.oni nie bedą stosować represji w stosunku do islamów,bo się boją.jest ich tam już pare baniek,i 90% to terrorysci ukryci czekający na znak.

  6. Dlatego też Polacy powinni już dawno wyjść na ulice i walczyć o ten kraj, bo rząd który mamy teraz islamistów przyjmie z otwartymi ramionami. Chora rzeczą jest w ogóle ta unia europejska. Nie jest nam do niczego potrzebna, a dopłacamy do niej. Przy okazji kochana bruksela narzuca nam jakieś chore prawo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ