UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

45 bojowników ISIS w Iraku zostało żywcem zamrożonych a ich ciała zostały wystawione na widok publiczny. W ten sposób przywódcy pokazali swoich żołnierzom co ich czeka jeśli pomyślą od poddaniu się napierającym siłom rządowym. 

Jak informuje jedna z irackich agencji informacyjnych, w Mosulu (miasto w Iraku) 45 bojowników tzw. Państwa Islamskiego, którzy zbiegli z pola walki, zostało zamkniętych w chłodni na 24 godziny i żywcem zamrożona.

Potem ich ciała zostały wystawione na widok publiczny, przy ruchliwej drodze, jako przykład dla tych, którzy myślą o poddaniu się siłom rządowym lub ucieczce z pola bitwy.

Morale bojowników ISIS ciągle spada z uwagi na pasmo porażek co ciągnie za sobą coraz częstsze przypadki dezercji i chęci poddania się. Siły rządowe Iraku i Syrii odbijają kolejne miasta i tereny z rąk terrorystów.

Ostatnim największym sukcesem sił rządowych było m.in. odbicie starożytnego miasta – Palmiry.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: daily mail

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMichalkiewicz: Niemiecka rekonkwista?
Następny artykułKurski i Telewizyjne Tsunami
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również