UDOSTĘPNIJ

Irlandzcy kibice po raz kolejny pozytywnie zaskakują. Podczas EURO’12 w Polsce media obiegło nagranie gdy „wyznawali miłość” jednej z polskich policjantek. We Francji obiektem zainteresowania Irlandczyków została zakonnica. 

W sieci pojawiło się nagranie irlandzkich kibiców zmierzających na kolejny mecz swojej reprezentacji, niby nic nadzwyczajnego ale w pociągu pełnym rozradowanych fanów piłki nożnej znalazła się zakonnica.

Irlandzcy kibice, tak jak w przeszłości, znowu pozytywnie zaskoczyli. Gdy zakonnica weszła do przedziału pełnego kibiców, ci – ku jej zaskoczeniu – zaintonowali religijną piosenkę „Our Father” (tł. Nasz Ojciec).

Nagranie natychmiast po opublikowaniu w sieci wywołało ogromnie pozytywne emocje.

To zresztą nie pierwszy raz gdy irlandzcy fani piłki nożnej pozytywnie zaskakują. Podczas odbywających się w 2012 roku mistrzostw Europy w Polsce, media obiegło wiele nagrań z ich udziałem. Najpopularniejsze i wywołujące najwięcej pozytywnych emocji było to, na których „wyznawali miłość” jednej z polskich policjantek.

W mediach pojawiały się również ogromne wyrazy uznania i sympatii jaką darzą nas Irlandczycy.

Jednym z najpiękniejszych momentów z udziałem irlandzkich fanów było ich zachowanie podczas meczu z Hiszpanią na EURO 2012, gdzie zaczęli chórem śpiewać  narodową pieśń „The Fields of Athenry” gdy wiedzieli już, że żegnają się z turniejem.

Sympatia jest zresztą obustronna. Niedługo po zakończeniu turnieju w Polsce, uzgodniono, że polska i irlandzka reprezentacja rozegrają prawdziwie przyjacielski mecz w Poznaniu w ramach upamiętnienia EURO 2012.

Także podczas aktualnego turnieju, Polacy i Irlandczycy (z północy tym razem) wykazali się ogromnie pozytywnym nastawieniem. Podczas gdy fani reprezentacji Rosji, Anglii i Francji wszczynali burdy na ulicach francuskich miast, Polacy i Irlandczycy „walczyli” na przyśpiewki, a później wspólnie się bawili.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRząd podnosi płacę minimalną. Wiemy ile będzie wynosić
Następny artykułJest proces przeciw Goldman Sachs. Ekskluzywne prostytutki, luksusowe hotele i odrzutowce
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również