UDOSTĘPNIJ

13 czerwca ulicami Warszawy ma przejść Parada Równości. Organizatorzy 15-ej w historii Parady chcą zakończyć swój marsz pod tęczą na Placu Zbawiciela. Tam mogą czekać na nich przeciwnicy Parady.

Internauci założyli wydarzenie Blokada Parady Równości w Warszawie. Pomysłodawcy blokady tak piszą o swoim evencie:

„13.06.2015 Ulicami Warszawy ma przejść kolejna parada równości w związku z czym, jako Naród konserwatywny, nie możemy pozwolić na łamanie intymnej strefy publicznej i szerzenia nie moralności w naszym kraju przez tych sodomitów. Pokażmy że my też potrafimy wyjść na ulice i walczyć o swoje wartości ! Dlatego w dniu parady, spotkajmy się wszyscy o godzinie 15:00 na Placu Zbawiciela i stwórzmy Blokadę która nie umożliwi im, dalszego przemarszu ! (Uwaga Akcja nie jest w żaden sposób zgłoszona )”

Jeśli faktycznie dojdzie do Blokady to zapewne możemy być świadkami kolejnej zadymy na ulicach Warszawy. Chęć udziału w Paradzie zadeklarowało 6 tysięcy internautów z Facebooka, w blokadzie – już ponad tysiąc.

LINK do Parady Równości, LINK do blokady

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMichalkiewicz ostro o NowoczesnaPL. Jak naprawić zegarek?
Następny artykułCoraz większe antypolskie nastroje w Irlandii Północnej
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również