UDOSTĘPNIJ

W Polsce kebaby pełnią szczególną rolę. Każdy wracający imprezowicz nie omieszka wejścia do tego lokalu. Tureccy kebabiarze postanowili nam się odwdzięczyć, robiąc z okazji 11 listopada.. tort z kebaba. To jednak spotkało się z innymi niż oczekiwane reakcjami.

Ten punkt z kebabami nie jest zwykłym lokalem. Pracownicy jednego z radzymińskich lokali specjalizują się w wykonywaniu bardzo oryginalnych i nietypowych kebabów. Jednym z ich dzieł był m.in. „najdłuższy kebab świata”, teraz pracownicy postanowili zrobić coś dla polaków. Z okazji obchodów rocznicy niepodległości w Polsce na 11 listopada, naród polski dostał od turków szczególny dar – jest nim.. tort z kebaba.

W piątek na Fanpage „Relax Kebabu” na Facebooku wstawione zostały fotografie tego niezwykłego tortu. Na Kebabie narysowane było godło Polski oraz napis „Polska 11 listopada”. Pracownicy w opisie chwalą się, że praca nad tym dziełem kosztowała ich 4h, ale dopingował ich szacunek dla Polaków, który chcieli wyrazić właśnie w ten sposób.

– Z okazji dnia Niepodległości Polski Szacunek dla Polski i Polaków – możemy przeczytać w opisie.

Źródło: wp.pl

Nie chcesz mieć raka? Nie jedz TYCH rzeczy!

Te zdjęcia nietoperzy POPRAWIĄ CI NASTRÓJ!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również