UDOSTĘPNIJ

Kilka dni temu pisaliśmy o smutnych scenach, które miały miejsce w supermarkecie Lidl, gdzie dziesiątki ludzi walczyły o karpie nawzajem się tratując i przyciskając do lodówek. Film obejrzało już blisko milion osób, a internauci kpią z sytuacji tworząc przeróbki i grafiki. Największym zainteresowaniem cieszy się film opublikowany w serwisie Youtube, który jest mieszanką scen z polskich supermarketów oraz z filmu World War Z, opowiadającego o pandemii zombie.

 

16 KOMENTARZY

  1. Racibor Siemidrog Taka sama cena w przeliczeniu za kg karpia jest w innych sklepach a nawet niższa, za ŻYWEGO karpa. Rozumiem, że tu jest wygoda, bo zapakowane, i wypatroszone. No ale ludzie…bez przesady. Powinna być ochrona i zakaz brania hurtowych ilości… Żenujące.

  2. Łunia powinna zakazać sadzenia ziemniaków. Sadzi się je maszyną, która może obciąć palce!! Gdzie jesteś nasza Łunio-matko-opiekunko-strażniczko!! Przybądź. Wołał do znudzenia lud pracujący i pragnący. Po błaganiach Łunia zakazała stosowania sadzarek takich jak na filmiku. Dopuszczono inne urządzenia. Były produkowane w przez Niemców w Polsce. Za niemiecką fabrykę zapłacił polski podatnik. Polak dopłacał też do wynagrodzeń dla osadzonych w fabryce pracowników. Kolejny sukces – palce uratowane! Jednak na skutek wprowadzonych udogodnień w Polandii zapanował głód. Nie wszystkich było stać na bardzo drogie maszyny. Nawet sadzenie ręczne nie wchodziło w grę gdyż ludzie nie wykupili pozwoleń na sadzenie ziemniaków od Monsanto. Stalin poczerwieniał z zazdrości. Zazdrościł Łunii stylu w jakim sprowadziła wielki głód na Polandię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ