UDOSTĘPNIJ
Fot. Instagram/Kuba Wojewódzki

Wizyta Deynn oraz Daniela Majewskiego w programie Kuby Wojewódzkiego wywołała ogromne kontrowersje. Internauci bardzo szybko podzielili się na tych, którzy pochwalili postawę celebrytów oraz na tych, którzy ostro ją skrytykowali. Poza profilami pary na portalach społecznościowych najczęściej przeczytać można było jednak stanowcze uwagi.

Deynn oraz Majewski pojawili się u Wojewódzkiego, aby promować swoją książkę. Po celebrytach spodziewano się więc, że opowiedzą o publikacji oraz zachęcą widzów do wybrania się po nią do księgarni.

Wizyta pary w programie zawiodła jednak wiele osób. Oprócz tego, że internauci określili część programu skupiającą się na rozmowie z nimi jako nudną lub nawet żenującą, wysławiali się także w dużo bardziej stanowczy, bezpośredni sposób.

– Słabo, oj słabo Deynn i Majewski, rozmowa z Maritą rozmowy nie przypominała, bardziej teleturniej – namysł i strzelanie w poprawną odpowiedź, a pomagał tylko telefon do przyjaciela Majewskiego. Uroda niestety daleka równie od tego, co widać w necie. Co za czasy… i tacy ludzie są wzorem dla młodych? Masakra – napisała jedna z internautek pod zdjęciami pary.

Pobyt Deynn oraz Majewskiego u Wojewódzkiego spotkał się także z wieloma pochwałami ze strony ich sympatyków. Nie zmienia to jednak faktu, że żaden odcinek od dawna nie podzielił w aż takich stopniu.

Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również