UDOSTĘPNIJ

Ta historia wstrząsnęła Niemcami. 60-letnia kobieta została ofiarą brutalnego gwałtu, jakiego dokonał na niej 26-letni Afgańczyk. To, co napastnik zrobił bezbronnej kobiecie, wywołuje powszechne obrzydzenie.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Eichstatt w środkowej Bawarii. Spacerującą 60-latkę napadł 26-letni Afgańczyk, który od pewnego czasu już przebywał w Niemczech jako uchodźca. Mężczyzna chciał odbyć z kobietą stosunek oralny, ta jednak kategorycznie mu odmówiła i próbowała iść dalej.

Wtedy 26-letni agresor siłą zaciągnął kobietę w krzaki i rozebrał. Mimo krzyków i błagań kobiety 26-latek zgwałcił ją analnie. By nie mogła wezwać pomocy, zatkał jej usta. Gwałciciel nie miał żadnej litości i to co zrobił, po prostu przeraża. Zwyrodnialec nie skończył nawet wtedy, kiedy kobieta z bólu się wypróżniła, brudząc go przy tym. Po wszystkim po prostu zostawił 60-latkę na miejscu i poszedł w swoją stronę.

Powiadomiona o gwałcie policja aresztowała Afgańczyka już następnego dnia. Jak tłumaczył się 26-latek, był kompletnie pijany, co tylko wzmogło jego seksualne żądze. Popęd miał być tak duży, że mężczyzna nie był w stanie się opanować. Twierdził wręcz, że to nie jego należy sądzić, a alkohol.

Afgańczyk stanął jednak przed sądem, który skazał go na 5 lat więzienia. 60-letnia Niemka wciąż dochodzi do siebie. Jest już po ponad 3 miesiącach kuracji psychicznej, ale jej leczenie potrwa jeszcze długie miesiące. Wciąż miewa koszmary niedające jej zapomnieć brutalnego gwałtu.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również