UDOSTĘPNIJ

Bartłomiej Misiewicz robi wyborną karierę, mimo iż nie ma wyższego wykształcenia. 26-latek został przywrócony do pracy w MON. Ministerstwo ujawniło ile podatnicy płacą za pensję Bartłomieja Misiewicza.

Prokuratura nie stwierdziła nieprawidłowości w zatrudnieniu Bartłomieja Misiewicza, który mimo wykształcenia robi wspaniałą karierę w MON. 26-latek trafił jednak pod lupę posła Adama Szłapki, który postanowił złożyć interpelację do MON i spytać o wysokość jego zarobków.

– Bartłomiej Misiewicz zajmuje się w Gabinecie Politycznym MON analizą dezinformacji medialnych, wymierzonych w bezpieczeństwo państwa – informowało ministerstwo w październiku.

Od początku grudnia ponownie został rzecznikiem MON i szefem gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza. Ile płacą podatnicy za Bartłomieja Misiewicza? To niemałe pieniądze.

Jak podaje Wprost, na pensję Misiewicza składa się: wynagrodzenie zasadnicze (6 070 zł), dodatek funkcyjny (1 810 zł), dodatek specjalny (4 121,24 zł), czyli łącznie około 12 000 złotych brutto miesięcznie. Jak na 26 lat i brak wykształcenia to znakomite pieniądze. W aptece na pewno Misiewicz nie mógł liczyć na takie stawki, a to właśnie tam pracował.

33 KOMENTARZY

 1. Widzę, że pikio zaczyna działać jak radio Erewań. Czy to kwoty netto czy brutto? Bo robicie sensację, ale z tego tekstu nic nie wynika.

  • Trzeba czytać ze zrozumieniem to płaca brutto…a ludzie po studiach i kilku fakultetach bez znajomości na 2000 brutto skandal..kumoterstwo…zero doświadczenia i taką płaca i stanowisko

 2. Warto by się może najpierw spytać, co taki gówniarz jak Szłapka, robił jako dyrektor fundacji, gdzie coś podobno jakoby miał organizować, i co takiego przez 4 lata wyexpertował w kancelarii prezydenta komorowskiego. Jak widać, hipokryzja Szłapencji przekroczyła dość mocno rubikonia i należy mu się za to medal Sześciu krUli pana Ryśka :)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Szłapka

  Oczywiście pan Szłapka nie chwali się też apanażami z fundacji, czy u komorowskiego, bo i niby po cóż? :)
  Należało by również spytać, jakimi walorami Misiewicz przekonuje do siebie pana Macierewicza… można mieć tylko nadzieję, ze nie chodzi tu tylko i wyłącznie o powab fizyczny :D

   • a czego się spodziewałeś tak zwana opozycja tyle nakradła, tyle afer wychodzi i niema konkurencji dla pis. Możne w to miejsce wejdzie ktoś z prawicy.

     • Trafione w sedno. Ryżu Donald jest przykładem sfrustrowanego osobnika dotkniętego prawackim spier*oleniem.

     • Prawda lewactwo boli, co widać po ich wściekłych nienawistnych faszystowskich wrzaskach :D

     • I to jest element prawackiego spier*olenia – fiksacja polegająca na używaniu słowa lewak, bądź lewactwo wobec wszystkich o odmiennym zdaniu – i to niezależnie od ich poglądów. I do tego jeszcze skrajne dyletanctwo. Zabij się.

     • Raczej lewackiego spier..olenia. To lewactwo od lat rzuca epitetami wobec każdego, kto nie zgadza się z ich zboczonymi poglądami. Tak więc jak by nie było, opisujesz Liberku dokładnie zachowanie swojego zlewaczałego środowiska.

     • Dyletanctwo jest chyba twoją mocną stroną, dzięki czemu jestem zmuszony to stwierdzenia, że twoje IQ oscyluje znacznie poniżej granicy człowieczeństwa, a ze zwierzętami nie zwykłem prowadzić dłuższych polemik. Tak więc nie kompromituj się już, prawaku. Przed posądzaniem idei wolności o lewactwo, pierw poczytaj coś. Choć myślenia już się chyba nie nauczysz, pierdoło.

     • Wolnościowe idee hitlera i Stalina już poznaliśmy, skończyło się to armagedonem.
      Reszty nie będę komentował, bo swoim buractwem idealnie opisujesz lewacki stosunek do świata i rzeczywistości.

     • Albo jesteś trollem, albo idiotą. Jeśli jednak tym drugim, to wiedz, że pierdoły, które wypisujesz to doprawdy smutny i ponury obraz upadku ducha ludzkiego. Ojcu możesz strzelić kopa w zęby – za to, że wychował idiotę i dyletanta.

    • Która prawda? Twoja, ze Misiewicz jest cacy, bo został namaszczony przez Maciarewicza (ledwo mi to nazwisko przez gardło przechodzi) i, tak jak pisałem powyżej, bo u was murzynów biją, czy nasza, że należałoby sprawdzić obu?
     Z reszta Szłapka przynajmniej ma tytuł naukowy obroniony na normalnym Uniwesytecie, a nie Wyższej Szkole Zlizywania z Kolan…

     • Tytuł? chyba kupiony za świnie :D Typowe kodomickie wyparcie – Misiewicz kradnie i jest głupi bo jest z PIS, a Szłapaka już nie, bo ma tytuł i jest kodomitą.
      Prawda jest taka, ze obydwaj to szczeniaki i żaden nie powinien pełnić wysokich funkcji.
      No ale kodomicja ma bUl dupy, bo to Misiewicz teraz wpierd.. konfitury, a nie tak jak przez ostatnie 8 lat Szłapka :D

  • PO szło do wyborów bez haseł o odnowie więc było wiadomo, że będą kradli. PiS szedł pod hasłami odnowy moralnej, więc było wiadomo, że będą kradli 2 razy więcej.

   • Wcale że nie. Platfusy szły do wyborów z hasłami odchudzania państwa, walką z korupcją, obniżaniem podatków.
    Dostaliśmy w zamian – podniesienie podatku vat, mimo że donald mówiłl że pogoni z rządu każdego kto o tym wspomni, urzędników przybyło o kilkaset tysięcy, wybudowaliśmy najdroższe autostrady i stadiony na świecie przy których pobankrutowali polscy przedsiębiorcy, dostaliśmy MOC afer które okradły polskich obywateli, na przykład Amber Gold, Ukradziono pieniądze z OFE aby pokryć długi bankrutującej zielonej wyspy, itd. itp.
    No i najlepsze – platfusiaki w najlepsze się bawiły, żrąc ośmiorniczki w knajpach, mając w pogardzie naród i śmiejąc się że Polska to chuj dupa i kamieni kupa, lub że za 6 tysi pracują tylko idioci albo złodzieje.

    • Uczyli się od najlepszych: Srebrna, FOZZ… Mam kontynuować? No i tak mało znaczący fakt jak światowy kryzys finansowy nie ma najmniejszego znaczenia bo PełO. A jeśli dobrze pamiętam to pomysłem PiS na „wybrniecie” było zwiększenie zadłużenia. Choć jedno przyznam. Jakby PO zrealizowało choćby połowę obietnic wyborczych, to byłaby kolejna kadencja. No ale jak się chciało flirtować z Kościołem, to się przez ten Kościół zostało wyruchanym.

     • Prawda jest taka, ze platfusy sami się wyruch..ali, bo woleli kraść, zamiast zajmować się państwem. teraz kodomicja płacze, bo urwałol im się państwowe koryto i nie potrafią sobie poradzić w prawdziwych wolnorynkowych realiach. GW właśnie zwolniło 200 pracowników, nic tylko czekac na rychły zgon tego szmatławca.

 3. Za taką kasę to tylko idiota pracuje mówiła pani Bieńkowska.Proszę o podanie pensji i „boków” takich specjalistów jak ” na metr w głąb „Kopacz,Nowak ” zegarek”,Zbycha i Rycha etc.

 4. To teraz kochane Pikio zobaczcie ile przeciętnie zarabiają starości oraz czemu niektóre samorządy kupują sobie samochody za ponad 100 tys zł. Pytam się: po co? Chyba warto by było wysłać NIK żeby skontrolował samorządy i ich bezsensowne wydatki

 5. 12 koła brutto? Czyli ok. 9 na rękę. Jak na to, że rzecznik prasowy ministerstwa to nie jest byle jakie stanowisko to wcale nie brzmi to jak wielka fortuna.

  W kwestii jego wykształcenia itd.: nie znam się, to się NIE wypowiem.

 6. Szkolnictwo wyższe w Polce to jakiś żart, tam nic specjalnego nie powstaje. Na ok. 700 uczelni mamy 100 patentów rocznie. W Niemczech jest ok. 80 uczelni wyższych, a wytwarzają 10.000 patentów rocznie. Doszło to tego, że myśl techniczna w Polce jest wytwarzana w garażach przez wynalazców bez wykształcenia wyższego (np. Łągiewka).

  • Czy to oznacza, że powinniśmy mieć pracowników publicznych po niemieckich uczelniach? Czy wyższe wykształcenie nie ma znaczenia przy obejmowaniu stanowiska publicznego? Czy wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku ma znaczenie przy obejmowaniu stanowiska publicznego?
   Co ma znaczenie u kandydata na stanowisko publiczne?

 7. A w spawie Misiewicza donosi koleś z PO. Tak jakby partia zdrajców podczas swoich 8 lat rządów nic w Polsce nie ukradła a jej członkowie zarabiali tyle na ile zasługiwali

 8. dziś niejeden „smarkacz bez wykształcenia” na temat internetu itp. wie więcej od starych wyżeraczy. Śmieszne jest machanie Misiewiczem jak chorągiewką :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ