UDOSTĘPNIJ
Instagram.com

Jedna ze znanych, pięknych kobiet przez przypadek włączyła swój telefon podczas intymnych chwil ze swoim chłopakiem. Dzięki temu jej fani byli świadkami jak uprawia z nim seks. I to na żywo!

 – G*wno się zdarza, trzeba iść dalej – tak skomentowała 18-latka swoją wpadkę na Instagramie. Twierdzi, że sytuacja jest żenująca i niekomfortowa. Jednak z pewnością wielu jej fanów oglądało transmisję. Być może zyskała też jeszcze większą popularność.

Kristen Hancher zostawiła telefon z włączoną transmisją na biurku. Był zwrócony ekranem do dołu. Nie można było więc zobaczyć ich zbliżenia, jednak głośnik zarejestrował bardzo dokładnie to, co się wydarzyło.

Kristen zorientowała się, że prowadzi transmisję na żywo dopiero po trzech minutach. Od razu ją zakończyła. Jednak Ci, którzy włączyli ją już na samym początku, mogli dużo zaobserwować.

Trzeba iść do przodu i udawać, że nic się nie stało – twierdzi gwiazda Instagrama.

Wypuszczanie do sieci swoich intymnych zdjęć i nagrań jest teraz bardzo popularne. Zdarza się to szczególnie wśród młodych i pięknych kobiet. Dlatego media spekulują na temat przypadkowości transmisji Kristen. Być może był to kolejny sposób na osiągnięcie większej ilości fanów i zdobycie większej popularności w sieci.

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów


BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułŚwiatowy symbol macho padł ofiarą MOCARNEGO gwałciciela
Następny artykułZjadł kebaba, nie żyje. Tragiczny finał imprezy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również