UDOSTĘPNIJ
źródło: themodernman.com, pinimg.com

To koniec tego brytyjskiego małżeństwa. Po tak zaciętej i krwawej kłótni z pewnością Bilal Miah nie będzie chciał znów dzielić życia razem z Dalyą Saeed. Kobieta w bardzo niekonwencjonalny sposób postanowiła wyperswadować mężczyźnie swoją rację. Kobieta zdecydowanie przejawia skłonność do zachowań psychopatycznych.

Zaczęło się na pozór niewinnie – kłótnią o opiekę nad córeczką pary. Zacięta kłótnia przerodziła się jednak w… upojne cztery godziny. Tyle czasu spędzili bowiem w łóżku razem Bilal z Dalyą. Kiedy po wszystkim mężczyzna myślał, że to koniec kłótni i przez seks atmosfera zelżała, nadszedł niespodziewany atak.

 – W mgnieniu oka, nawet nie zdążyłem zobaczyć noża, dźgnęła mnie dwa razy w brzuch. Mogę się tylko domyślać, że miała nóż schowany albo pod łóżkiem, albo w kieszeni – relacjonuje Bilal.

Doszło do makabrycznej sytuacji. Mężczyźnie przez rozcięcie wypadły na wierzch wnętrzności. Kobieta w szaleńczym amoku zaczęła ciągnąć jego jelita, by uśmiercić męża. Udało jej się wyrwać jeden fragment, jednak resztę Bilal był w stanie włożyć z powrotem do brzucha.

 – Moje wnętrzności wypadły na wierzch, a ona je złapała i próbowała wyrwać! Zerwała jedno jelito i rzuciła na ziemię, ale mi się udało wsadzić resztę z powrotem do brzuchaopowiada mężczyzna.

Mężczyźnie udało się wybiec na ulicę, gdzie jednak psychopatka dopadła go. Biła go tasakiem do mięsa i drewnianym kijem. Z pomocą przyszli Bilalowi sąsiedzi. Ten niebawem trafił do szpitala, gdzie w ciągu 10 dni doszedł do siebie. Sprawa małżeństwa już trafiła przed sąd. Dalya w trakcie procesu oświadczyła, że jej atak był „próbą samoobrony po gwałcie, jakiego miał dopuścić się na niej mąż”.

pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również