UDOSTĘPNIJ
polska celebrytka aresztowana
źródło: wikimedia.org

Często w więzieniu największą karą nie jest odosobnienie od świata, a współwięźniowie. Przekonuje się o tym niemal każdy przestępca, który dopuści się napaści na tle seksualnym. Takim właśnie Marokańczyk, który był jednym z członków bandy, która zgwałciła Polkę na plaży w Rimini. Towarzyszący mu więźniowie dobitnie pokazali mu, co znaczy zemsta.

Więźniowie przebywający w zakładzie karnym dla nieletnich w Pratello nie mieli litości dla 15-letniego Marokańczyka. Chłopak, który dopuścił się straszliwego gwałtu na 26-letniej Polce, przeżył prawdziwy horror. W więzieniach obowiązuje bowiem niepisana zasada, że przestępcy seksualni są traktowani znacznie gorzej od innych. Nikogo nie obchodziło, że bestia z Rimini ma jedynie 15 lat.

Nastolatek poznał więc gorzki smak zemsty, której dokonali na nim współwięźniowie. Za gwałt na 26-latce z Polski chłopak został tak mocno pobity, że musiał trafić na oddział medyczny. Jego horror trwał przez kilkadziesiąt minut. Oprawcy nie mieli dla niego żadnej litości. Inny więzień, który wstawił się za gwałcicielem, także skończył ciężko pobity.

Zdarzenie miało miejsce dwa tygodnie temu, ale lokalne media podały o nim dopiero teraz. To pewne, że kolejnych gwałcicieli z Rimini czeka to samo. Niedawno właśnie zaczął się proces jedynego pełnoletniego członka gangu, 20-letniego Guerlina Butungu. Ten już wie, że po osadzeniu w celi przeżyje prawdziwą gehennę za gwałt na Polce.

źródło: niezalezna.pl

Tak wyglądało "słodkie" życie gwałciciela z Rimini - plaża, garnitury, markowe ciuchy... [ZOBACZ!]

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również