UDOSTĘPNIJ
fot. facebook.com/kukizpawel

Wczoraj media obiegła informacja o nagłym pobycie Pawła Kukiza w szpitalu. Lider Kukiz’15 czuje się już lepiej, jednak mimo to według niektórych osób udało mu się popełnić solidną gafę.

Nie raz politycy różnych opcji przekonywali się, że zbyt szybka i nieprzemyślana publikacja wpisów w portalach społecznościowych może być zgubna w skutkach. Mogłoby się wydawać, że Paweł Kukiz nie nauczył się niczego na błędach kolegów.

Pod postem polityka pojawił się wpis, w którym Kukiz rzekomo sam życzył sobie szybkiego powrotu do zdrowia. Internauci nie mieli wątpliwości, że zapomniał przelogować się na fałszywe konto.

Zdrowia Panie Pawle!!!:) Proszę szybko wracać do pracy o nową polskę, w której nie będzie miejsca dla tych złodzei. Jest Pan naszą jedyną nadzieją Cała moja rodzina pana wspiera i czekamy szybko na pana powrót Wszystkiego dobrego – miał skomentować własny wpis Paweł Kukiz.

Życzenia wywołały salwy śmiechu wśród przeciwników polityki prowadzonej przez lidera Kukiz’15. Jego zwolennicy poczuli się z kolei rozczarowani tym, że mimo kreowania się na jednego z niewielu szczerych i dbających o dobro obywateli parlamentarzystów posuwa się do dodawania sobie komentarzy z fałszywych kont.

Zawiodłem się Panie Pawle. Po co Pan to robi? – skomentował postawę Pawła Kukiza jeden z jego wyborców.

Po wybuchu skandalu były muzyk zaczął zaprzeczać jednak całej sprawie. Przekonuje, że padł ofiarą perfidnej prowokacji wspieranej przez media.

PRZYSIĘGAM, że nie jestem autorem tego wpisu – deklaruje Paweł Kukiz.

twitter.com/NeverDoubtHRC

źródło: Twitter

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również