UDOSTĘPNIJ

Środowiska lewicowo-homoseksualne w chwili obecnej są w kontrofensywie światopoglądowej. Z pozycji skrajnie lewicowych ignorantów homoanimatorzy lansują na siłę symbolikę gejowskiego ruchu LGBTQWERTY.

Prawdziwą twarzą ?tęczowych działaczy? w Polsce nie są obściskujący się gdzieś w zakamarkach zniewieściali Panowie zainfekowani ?chorobą rzymską? tylko maniacy seksualni zwożeni zza zachodu na beczkach wazeliny, rozdający autografu z okazji coraz to nowocześniejszej ?parady równości?.

Oprócz przemocy w sferze symbolicznej ? jako przykład warto przywołać permanentne odnawianie za pieniądze warszawskich podatników symbolu grzechu sodomoskiego na Placu Zbawiciela ? dochodzi również często do agresji fizycznej. Niedawno znany transseksualista i żartobliwie to ujmując ?przedstawiciel milczącej większości społeczeństwa?, występujący pod wymownym pseudonimem seksualnym ? ?Rafalala? ? zaatakował w jednym z popularnych programów publicystycznych i oblał na wizji, niczym niegdyś Władimir Żyrinowski, szklanką wody przedstawiciela tradycyjnej, katolickiej rodziny.

Przed czterema laty Stanisława Pięta z Prawa i Sprawiedliwości otrzymał kilinaście pisemnych gróźb pod swoim adresem od reprezentantów ?tolerancyjnego i otwartego społeczeństwa?.

Na dychotomicznej czarno-białej szachownicy w pojedynku z siłami zła my jako ludzie normalni nie możemy dać się sterroryzować przez homodykaturę, lansowaną w mainstreamowych oraz jednocześnie lewicowych mediach. Państwo z natury ma stać na straży moralności, a dopiero potem obywateli.

Jedną z dewiz w propagandowej działalności ruchu LGBTQWERTY jest dorabianie ?gombrowiczowskiej gęby? każdemu zdroworozsądkowo myślącemu człowiekowi, który ośmielił się popełnić ?myślozbrodnię? przeciwko tolerancyjnym homoseksualistom. Według Erica Voegelina prawdziwy totalitaryzm to ?zakaz stawiania pytań?. Z tego względu pozwolę sobie zadać pytanie, które mam nadzieje nie pozostanie bez echa. Czy jak nazwę mężczyznę uprawiającego publicznie w parku nierząd ? dla przykładu ?pedałem?- to zostanę oskarżony o język nienawiści?

fot. Martyna Kuszyk i Kacper Krojna

Zobacz również