UDOSTĘPNIJ

Środowiska lewicowo-homoseksualne w chwili obecnej są w kontrofensywie światopoglądowej. Z pozycji skrajnie lewicowych ignorantów homoanimatorzy lansują na siłę symbolikę gejowskiego ruchu LGBTQWERTY.

Prawdziwą twarzą ?tęczowych działaczy? w Polsce nie są obściskujący się gdzieś w zakamarkach zniewieściali Panowie zainfekowani ?chorobą rzymską? tylko maniacy seksualni zwożeni zza zachodu na beczkach wazeliny, rozdający autografu z okazji coraz to nowocześniejszej ?parady równości?.

Oprócz przemocy w sferze symbolicznej ? jako przykład warto przywołać permanentne odnawianie za pieniądze warszawskich podatników symbolu grzechu sodomoskiego na Placu Zbawiciela ? dochodzi również często do agresji fizycznej. Niedawno znany transseksualista i żartobliwie to ujmując ?przedstawiciel milczącej większości społeczeństwa?, występujący pod wymownym pseudonimem seksualnym ? ?Rafalala? ? zaatakował w jednym z popularnych programów publicystycznych i oblał na wizji, niczym niegdyś Władimir Żyrinowski, szklanką wody przedstawiciela tradycyjnej, katolickiej rodziny.

Przed czterema laty Stanisława Pięta z Prawa i Sprawiedliwości otrzymał kilinaście pisemnych gróźb pod swoim adresem od reprezentantów ?tolerancyjnego i otwartego społeczeństwa?.

Na dychotomicznej czarno-białej szachownicy w pojedynku z siłami zła my jako ludzie normalni nie możemy dać się sterroryzować przez homodykaturę, lansowaną w mainstreamowych oraz jednocześnie lewicowych mediach. Państwo z natury ma stać na straży moralności, a dopiero potem obywateli.

Jedną z dewiz w propagandowej działalności ruchu LGBTQWERTY jest dorabianie ?gombrowiczowskiej gęby? każdemu zdroworozsądkowo myślącemu człowiekowi, który ośmielił się popełnić ?myślozbrodnię? przeciwko tolerancyjnym homoseksualistom. Według Erica Voegelina prawdziwy totalitaryzm to ?zakaz stawiania pytań?. Z tego względu pozwolę sobie zadać pytanie, które mam nadzieje nie pozostanie bez echa. Czy jak nazwę mężczyznę uprawiającego publicznie w parku nierząd ? dla przykładu ?pedałem?- to zostanę oskarżony o język nienawiści?

fot. Martyna Kuszyk i Kacper Krojna

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTusek
Następny artykułQuo vadis Europo? Wyznaczając kierunek, suwerenna UE czy suwerenne państwa? Perspektywa na przyszłość.
członek Forum Młodych PiS, antykomunista, słuchacz Radia Maryja, fan kryminałów Marka Krajewskiego.