UDOSTĘPNIJ

Środowiska lewicowo-homoseksualne w chwili obecnej są w kontrofensywie światopoglądowej. Z pozycji skrajnie lewicowych ignorantów homoanimatorzy lansują na siłę symbolikę gejowskiego ruchu LGBTQWERTY.

Prawdziwą twarzą ?tęczowych działaczy? w Polsce nie są obściskujący się gdzieś w zakamarkach zniewieściali Panowie zainfekowani ?chorobą rzymską? tylko maniacy seksualni zwożeni zza zachodu na beczkach wazeliny, rozdający autografu z okazji coraz to nowocześniejszej ?parady równości?.

Oprócz przemocy w sferze symbolicznej ? jako przykład warto przywołać permanentne odnawianie za pieniądze warszawskich podatników symbolu grzechu sodomoskiego na Placu Zbawiciela ? dochodzi również często do agresji fizycznej. Niedawno znany transseksualista i żartobliwie to ujmując ?przedstawiciel milczącej większości społeczeństwa?, występujący pod wymownym pseudonimem seksualnym ? ?Rafalala? ? zaatakował w jednym z popularnych programów publicystycznych i oblał na wizji, niczym niegdyś Władimir Żyrinowski, szklanką wody przedstawiciela tradycyjnej, katolickiej rodziny.

Przed czterema laty Stanisława Pięta z Prawa i Sprawiedliwości otrzymał kilinaście pisemnych gróźb pod swoim adresem od reprezentantów ?tolerancyjnego i otwartego społeczeństwa?.

Na dychotomicznej czarno-białej szachownicy w pojedynku z siłami zła my jako ludzie normalni nie możemy dać się sterroryzować przez homodykaturę, lansowaną w mainstreamowych oraz jednocześnie lewicowych mediach. Państwo z natury ma stać na straży moralności, a dopiero potem obywateli.

Jedną z dewiz w propagandowej działalności ruchu LGBTQWERTY jest dorabianie ?gombrowiczowskiej gęby? każdemu zdroworozsądkowo myślącemu człowiekowi, który ośmielił się popełnić ?myślozbrodnię? przeciwko tolerancyjnym homoseksualistom. Według Erica Voegelina prawdziwy totalitaryzm to ?zakaz stawiania pytań?. Z tego względu pozwolę sobie zadać pytanie, które mam nadzieje nie pozostanie bez echa. Czy jak nazwę mężczyznę uprawiającego publicznie w parku nierząd ? dla przykładu ?pedałem?- to zostanę oskarżony o język nienawiści?

fot. Martyna Kuszyk i Kacper Krojna

20 KOMENTARZY

 1. problem zwolennikow PIS polega na tym ze wy szkalujac (a rozumiem was i podzielam wasze obawy oraz zadaje same pytania) ten caly pseudo ruch pedalkow i innych rafasrali zaczynacie narzucac swoja wole oraz szerzycie jezyk nienawisci do kazdej osoby myslacej inaczej niz "wy".

 2. Ja ten tekst odbieram jako głos rozsądku, niekoniecznie jako głos PISowca. Zamiast się piętnować i szufladkować na lewaków, korwinistów i PiSowców znajdźmy wspólne racje i je forsujmy – proste.
  Dlaczego raz po raz dostając po dupie jako naród nie potrafimy tego zrozumieć..?

 3. Ja czytając tekst, a potem parząc na zdjecie profilowe 'redaktora' mam jedno spostrzeżenie. Ziemowit wyjdź z szafy. Ty lubisz różowe koszule, jak inni chłopcy, którzy lubią różowe koszule i innych chłopców.
  Artykuł to tekst nienawiści i wpajania innym własnych przekonań, to takie w stylu Radia Maryja, którego fanem jest redaktor. Śmiechu warte.

 4. Z pozoru kipiący erudycją tekst jest, w istocie, bełkotem i erupcją kalek myślowych, co jest zresztą dość typową chorobą wieku młodzieńczego. Każdy ma prawo nie lubić kogokolwiek i nie z każdym się zgadzać, ale warto pomyśleć, zanim się te uwagi zwerbalizuje (a co gorsza – opublikuje), bo można zrobić z siebie niezłego idiotę.
  Polecam lekturę, choć bez nadziei na zrozumienie. http://www.idziemy.com.pl/komentarze/noe-nie-byl-gejem/

 5. Z pozoru kipiący erudycją tekst jest, w istocie, bełkotem i erupcją kalek myślowych, co jest zresztą dość typową chorobą wieku młodzieńczego. Każdy ma prawo nie lubić kogokolwiek i nie z każdym się zgadzać, ale warto pomyśleć, zanim się te uwagi zwerbalizuje (a co gorsza – opublikuje), bo można zrobić z siebie niezłego idiotę.
  Polecam lekturę, choć bez nadziei na zrozumienie. http://www.idziemy.com.pl/komentarze/noe-nie-byl-gejem/

 6. Ziemowit Piast Kossakowski
  przeczytalem Twoj felieton pierwszy raz po czym czytam kilka slow o sobie jakie napisales… i podzielilem sie kilkoma przemysleniami na temat zwolennikow PIS'u i tyle.
  To nie jest frontalny atak tylko taki przypis do slow Twoich, zreszta staralem sie grzecznie podzielic moimi zastrzezeniami nie urazajac nikogo bezposrednio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ