UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

Ostatnia miesięcznica smoleńska minęła pod znakiem kontrowersji po aresztowaniu Władysława Frasyniuka i żarliwych kontrmanifestacji. Internauci dopatrzyli się jednak nietypowego zachowania prezesa PiS, które w kilka dni po miesięcznicy robi furorę w sieci.

Zaskakujące zachowanie Jarosława Kaczyńskiego stało się tak popularne, że przyćmiło nawet kontrowersyjną sprawę zatrzymania Władysława Frasyniuka. Chodzi o to, co zrobił Kaczyński po swoim przemówieniu.

To nie było wyjątkowe. Ponownie, tak jak na poprzednich miesięcznicach Kaczyński mówił o „dochodzeniu do prawdy” i „zatrważających nieprawidłowościach, których dopuścili się Rosjanie”. To, jak zareagował Kaczyński na skandowanie jego imienia, zaskoczyło wszystkich.

Kiedy prezes PiS zszedł z podwyższenia i ustawił się między innymi politykami, tłum zaczął skandować „Jarosław, Jarosław!”. Imię prezesa PiS krzyczeli wszyscy – nawet politycy stojący tuż obok Kaczyńskiego. Internauci dopatrzyli się jednak, że sam Kaczyński po cichu, pod nosem, wymawiał swoje imię i nawet zbierał ręce do oklasków.

Ten film viralowo rozszedł się po sieci – przerobiono go na gify, które wyświetlono już ponad ćwierć miliona razy. Samo nagranie z momentu po przemówieniu, kiedy Kaczyński sam skanduje po cichu swoje imię, internauci zobaczyli już prawie 100 tys. razy.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również