UDOSTĘPNIJ
foto: fb.com/wyjdzzaaraba

Niedawno Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych doszukał się niegodnych zachowań wśród Młodzieży Wszechpolskiej (TUTAJ). Młodzi, którzy rozdawali czekoladę w domach dziecka dopuścili się dystrybucji „materiałów propagandowych”, czyli kartki z orłem białym i patriotycznymi hasłami. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

Wczoraj jeden z wybitnych śledczych z OMZRiK wrzucił screena, w którym oburza się, że w sekcji <meta> na stronie MW znajdują się słowa takie jak „skins” czy „narodowy socjalizm”. W potoku politycznie poprawnych oskarżeń dowiadujemy się także niesamowitego odkrycia – liczba 88 zawiera aż dwa razy cyfrę 8 (sic!). Jestem pod wrażeniem odkryć antyfaszystów. Zainteresowanych całą treścią odkrycia odsyłam do zdjęcia (TUTAJ).

Postanawiam dołączyć do – z całą pewnością! – niezależnego, nie nastawionego wrogo do Polski i Polaków oraz neutralnego światopoglądowo projektu OMZRiK i pomóc im w poszukiwaniu treści „rasistowskich i ksenofobicznych”. Otóż ponad tydzień temu na Facebooku powstała kolejna tandetna strona, w której ciężko nie zauważyć ksenofobicznych i ukazujących Polaków stereotypowo treści: Polko, wyjdź za Araba. Z tejże właśnie strony pochodzi zdjęcie powyżej (TUTAJ). Zamierzałem poinformować o tym poprzez fanpage wspomniany „ośrodek monitorowania”, lecz tenże fanpage zdążył mnie już zablokować.

Jestem przekonany, że jeśli nasz kraj jest uwikłany w prężnie działającą siatkę nazistów, że trzeba aż szukać w kodzie źródłowym strony oznak legendarnego „polskiego faszyzmu”, to z pewnością łatwiej będzie OMZRiK zająć się tą sprawą. W końcu ubliżanie na tle narodowościowym bije wręcz z oczu. Jak zareaguje OMZRiK? Obawiam się, że nijak. Niemniej czas pokaże.

Zaś wszystkim Czytelnikom proponuję, by podsyłać linki na fanpage ośrodka monitorowania, w których widać rasizm i ksenofobię wobec Polaków oraz osób wyznania chrześcijańskiego. Następnie pochwalcie się, jak OMZRiK na informacje przez Was podesłane zareagował.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDwie twarze liberalizmu
Następny artykułSolidarny liberalizm ? argument za socjaldemokracją

Założyciel i redaktor naczelny portalu Kontrrewolucja.net. Publicysta i bloger. Zafascynowała mnie filozofia realistyczna. Bóg, honor i ojczyzna – kolejność nieprzypadkowa.

Chcesz wiedzieć więcej? Znajdź mnie na facebooku: https://www.facebook.com/dominik.cwikla

Zobacz również