UDOSTĘPNIJ

Bartłomiej Maślankiewicz, przez jednych lubianych, przez drugich bezlitośnie wyśmiewany, opuścił szeregi TV Republika. Nie chce podawać przyczyn swojego rozstania ze stacją. 

Maślankiewicz znany jest przede wszystkim z jego relacji z wydarzeń na ukraińskim Majdanie, kiedy to jako jeden z niewielu dziennikarzy faktycznie udał się w wir walki. „Został po nim tylko szalik” – ten zwrot stał się w internecie kultowy.

Jeden z internautów zasugerował na Twitterze, że z takim zapisem w CV, jakim jest praca w TV Republika, ciężko mu będzie rozwijać karierę w Polsce. Sam zainteresowany odparł, że ma tego świadomość, aczkolwiek lubi wyzwania. Dodał też, że „zbiera na kevlar i może dotrze na wschód”. Zamierza również poświęcić czas swojej książce na temat Ukrainy.

Znajomi Maślankiewicza z Twittera sugerują, że Telewizja Republika pogrążona jest w finansowym kryzysie i to może być przyczyną „czystek”. Zaczepiony został również Michał Rachoń, dziennikarz Telewizji Republika.

„Ciekawe kto leci a kto zostaje. Na przykład taki cwany Rach*j zrobił dzieciaka w redakcji i się trzyma”. – pisze follower Maślankiewicza.

We wrześniu z telewizją pożegnał się jeden z jej założycieli, Bronisław Wildstein. Wcześniej z funkcji prezesa zrezygnował Piotr Berełkowski.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKolejna awaria Pendolino. „Dalej nie pojedziemy”
Następny artykułMilion na mieszkania senatorów, które stoją puste
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również