UDOSTĘPNIJ

Gwiazda TVP, której nazwisko znalazło się na liście klientów dilera, rozprowadzającego narkotyki wśród celebrytów, Cezarego P., została dotkliwie pobita. Ma złamaną nogę i bardzo cierpi. Musi walczyć nie tylko o zdrowie ale także o karierę.

To nie jest dobry czas dla Anny Głogowskiej, 39-letniej tancerki znanej przede wszystkim z programu „Jaka to melodia?”. Najpierw jej nazwisko pojawiło się w ogromnym narkotykowym skandalu, o którym mówią już wszystkie media. Potem spotkało ją coś jeszcze gorszego.

ZOBACZ TAKŻE: Oto oni! Dwie czołowe gwiazdy Polsatu powiązane z dilerem gwiazd

Napadnięta podczas spaceru

Teraz okazało się, dlaczego od miesiąca nie widzieliśmy jej na ekranach w muzycznym show Telewizji Polskiej. Tancerka została dotkliwie pobita.

– Wszystko działo się wieczorem. Ania spacerowała z psem, gdy nagle jej czworonóg podbiegł do innego psiaka. Nagle psy zaczęły się gryźć, a zdenerwowany właściciel drugiego zwierzaka zaczął kopać pupila tancerki. Ania chciała go od niego odciągnąć i nagle ją też uderzył w twarz i popchnął na płot – relacjonował dziennikarzom Fakt24 bliski znajomy Głogowskiej.

Gwiazda przez miesiąc niezdolna do pracy

Według doniesień dziennikarzy Faktu w wyniku tej szarpaniny tancerka złamała nogę i przez miesiąc zmuszona była do poruszania się o kulach, przez co była niezdolna do wykonywania swojej pracy. Redaktorzy poprosili ją o komentarz w tej sprawie.

– Nie chcę wracać do tego przykrego zdarzenia. Powoli wracam do zdrowia. Wszystko już dobrze. W styczniu znów będę mogła pracować i tańczyć – powiedziała Głogowska.

ZOBACZ TAKŻE: Słynna twarz hitowego show TVN żegna się z nim na zawsze

fot. facebook.com/primabalerina
fot. youtube.com/JastrzabPost

Źródło: Fakt24.pl

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami


Nie zmuszaj kota do robienia selfie, bo... tak to się skończy!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również