UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Po „ataku” (świadomie biorę to słowo w cudzysłów, gdyż JKM nie przyłożył Boniemu pałką, tylko symbolicznie odegrał się za szkalowanie go przez europosła) lidera KNP i „brutalnym” spoliczkowaniu w mediach ponownie wybucha histeria. Do tej pory, po kontrowersyjnych słowach szefa Nowej Prawicy, bagatelizowano jego rolę w polityce i starano sprowadzić do pozycji krzykacza-outsidera popieranego przez gimnazjalistów. 7-procentowym wynikiem w wyborach Korwin-Mikke wybił z rąk durny argument ośmieszając tym samym ekspertów z TVN. Stał się prawdziwym zagrożeniem dla systemu. Po części się z tym zgadzam. Chciałbym, by JKM obalił ten system. Tylko, że media panicznie kreują go na… Hitlera.

W TVN pracują chyba eksperci z CBOS-u, bo przyrównywanie lidera KNP do Hitlera, to jak przyrównywanie sera topionego do paczkowanej wędliny. W sumie to wspólnego mają tyle, że sprzedawane są w jednym dziale sklepowym. Tak jak Korwin-Mikke ma tyle wspólnego z Hitlerem, że jest mężczyzną działającym w polityce. Natomiast takim asom jak Palikot chyba wszystko kojarzy się z Hitlerem. Ostatnio wyraził swe oburzenie na blogu, że oto do polityki wchodzą rękoczyny i należy bojkotować JKM w mediach. Szkoda, że nie wspomniał o tym jak to JKM olał jego wezwanie do debaty. Wtedy Palikot płakał, że Korwin stchórzył. Nic więc dziwnego, że nawołuje do jego bojkotu w mediach, skoro wie, że i tak nie będzie miał okazji z nim dyskutować.

palikot

Piotr Szumlewicz pisze dziś „Korwin-Mikke od dawna powinien być klientem publicznego, dobrze zaopatrzonego i oczywiście nie pobierającego opłat szpitala psychiatrycznego. To niebezpieczny, agresywny, antydemokratyczny socjopata nienawidzący większości ludzi, w tym przede osób niepełnosprawnych, biednych, nieprzedsiębiorczych. Warto jednak zadać sobie pytanie: dlaczego tak długo dziennikarze, politolodzy czy politycy uwiarygadniali go i traktowali poważnie?” To ja odpowiem na to pytanie. Traktują poważnie, dlatego, że Korwin-Mikke z 7-procentowym poparciem wszedł do Parlamentu Europejskiego. Siłą rzeczy muszą to robić, bo takie są wymogi KRRiT. Co do pierwszych zdań wywodu Szumlewicza? Jest taka strona na Facebooku: Czytam statusy Piotra Szumlewicza dla beki. I to chyba wystarczy jako komentarz. 

Ostatnio do nagonki na JKM włączyła się również wiceprzewodnicząca SLD. Stwierdziła, że liderowi KNP nie spodobała się jej wypowiedź o nim, dlatego PO DWÓCH MIESIĄCACH… dał jej klapsa. Zresztą pisano o tym na Pikio.pl, więc chyba wiecie o co chodzi. Próby zdyskredytowania JKM są już totalnie śmieszne i absurdalne. Niedługo zapewne dowiemy się, że Grodzka miała gorący romans z Korwinem, a Joanna Senyszyn musiała usunąć dziecko, które miała z liderem KNP, gdyż ten zmusił ją do tego grożąc brutalnym spoliczkowaniem. Aha, do tego dołączy się Piotr Tymochowicz, który powie na wizji, że JKM ma związki z mafią.

Szczerze mówiąc, nic mnie już nie zdziwi. Desperackie próby zablokowania rosnącego poparcia Kongresu Nowej Prawicy są już tak zabawne, że wydaje mi się, iż polskie media i ich polityczni pupile wchodzą na kolejny level. Skoro nie potrafią zatrzymać fali poparcia wśród młodych ludzi stworzą Korwinowi nowy wizerunek. Wcześniej miał być pajacem z faszystowskimi poglądami. Teraz? Teraz tworzy mu się image brutala i zboczeńca. Co będzie dalej? Pożyjemy zobaczymy. Tych absurdów nie da się przewidzieć.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPiecze go policzek ? gehenna i boleść europosła
Następny artykułZ której strony naprawdę zagraża nam faszyzm? O akcji Palikota
Maciej Sobieski

Naczelny poganiacz kmiotów z polskiej sceny politycznej, biesiadnik i artysta

Zobacz również