UDOSTĘPNIJ

Anna Grodzka, która z niepowodzeniem starała się o wzięcie udziału w wyścigu prezydenckim, zaatakowała kandydatkę SLD Magdaleny Ogórek. Grodzkiej nie spodobała się jej kreacja na Powązkach.

Magdalena Ogórek podczas piątkowego wystąpienia na cmentarzu zapaliła znicz w kusej spódniczce prezentując zgrabne nogi w niemal pełnej okazałości. Miała na sobie szpilki i czarny płaszcz. Nie wszystkim kreacja się spodobała. Jak stwierdziła stylistka Dorota Wróblewska, kandydatce brakowało jedynie pończoch z koronką.

Wystąpienie Ogórek postanowiła skomentować również Anna Grodzka, której nie udało się zebrać wymaganych 100 000 podpisów. W ironicznych słowach „podziękowała” kandydatce SLD za szacunek do ofiar katastrofy smoleńskiej.

„Wielkie podziękowania dla Pani Magdaleny Ogórek od całej lewicy pozaparlamentarnej za wypowiedź o tym, że nie zawetuje ewentualnej ustawy o wprowadzeniu kary śmierci oraz za „szacunek”, jaki potrafiła okazać ofiarom tragedii smoleńskiej na Powązkach” – czytamy na jej profilu na Facebooku.

Kandydatka SLD nie pokusiła się o komentarz do swojego stroju.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułManipulacja komentarzami na WP na rzecz PO. Wynajęte trolle?
Następny artykułAl Jazeera pokazuje polską transformację jako… przestrogę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również