UDOSTĘPNIJ

Podczas jednej z relacji na żywo telewizji TVN24 z przeżywającej kryzys finansowy Grecji doszło do komicznej sytuacji, w której rozemocjonowanego i tragizującego dziennikarza zaczęła uspokajać młoda Greczynka.

Podczas pełnego emocji wystąpienia dziennikarz TVN24 próbował pokazać jak „naprawdę” wygląda sytuacja na greckich ulicach.

– To jest świat numer 1. Kolejka Greków, którzy czekają, żeby wypłacić pieniądze w banku lub bankomacie. Nie wychodzi im, bo bankomat nie wypłaca. W tym bankomacie po prostu nie ma pieniędzy. Jest godzina 11.30 i tutaj miał przyjechać ktoś, kto go obsługuje i wpłacić środki, ale go nie ma – relacjonował rozemocjonowany dziennikarz TVN24.

W pewnym momencie do mocno gestykulującego polskiego dziennikarza podeszła młoda Greczynka i wręczając mu butelkę zimnej wody próbowała go uspokoić.

Wszystko jest w porządku. Uspokój się, nie strasz ludzi! – powiedziała młoda Greczynka do dziennikarza TVN24.

Nagranie z komicznego zajścia można obejrzeć na stronie TVN24 pod tym linkiem.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOtvn24
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPapież poprosił władze Boliwii o liście koki
Następny artykułBreivik pozywa Norwegię za łamanie praw człowieka
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również