UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

Robert Górski podbił serca internautów hitowym kabaretem „Ucho Prezesa” wyśmiewającym rząd. Pojawiły się pogłoski, że znakomita produkcja zostanie wyemitowana w TVP. Okazuje się, że Górski dogadał się z TVP, ale… będzie śmiał się z opozycji, a nie z rządu.

O sprawie informuje branżowy portal Wirtualne Media. Hitowy kabaret „Ucho Prezesa” zwrócił uwagę władz TVP, ale z racji tego, iż odcinki wyśmiewają rząd, jego emisja w Telewizji Publicznej jest niemożliwa. TVP zaproponowała więc Robertowi Górskiemu wyśmiewanie opozycji zamiast rządu.

Utalentowany kabareciarz dogadał się z Telewizją Publiczną na stworzenie nowego serialu komediowego o nazwie „Lemingrad”. Produkcja będzie skupiała się w dużej mierze na wyśmiewaniu formacji opozycyjnych oraz ich wyborców.

Kierownictwo TVP tłumaczy, że nie chodzi o poglądy, tylko o to, iż „Ucho Prezesa” to projekt internetowy i format zbyt niszowy, by trafić do widza telewizyjnego. Warto jednak zaznaczyć, że pierwsze 3 odcinki „Ucha Prezesa” obejrzano 13 milionów razy.

Z kolei na oficjalnym profilu serialu pojawiło się „tajemnicze” oświadczenie, w którym czytamy, że „jedynym serialem nad którym OBECNIE pracuje Górski jest Ucho Prezesa”. Oświadczenie jest o tyle „tajemnicze”, bo wcale nie zaprzecza temu, że w najbliższej przyszłości Górski podejmie się pracy przy następnym serialu, tym razem dla TVP.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również