UDOSTĘPNIJ
Fot. Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak jest wciąż jedną z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. Mimo tego, że koncertuje już od około 20 lat, jej występy niezmiennie gromadzą ogromne grupy oddanych fanów. Niektórym z nich nie podoba się jednak sposób, w który są traktowani przez artystkę, o czym otwarcie opowiedzieli w komentarzach na jednym z portali społecznościowych. 

Jakiś czas temu Górniak opublikowała na Instagramie zdjęcie, w którego opisie zaznaczyła, że będzie tęskniła za swoimi sympatykami. Piosenkarka nie była jednak zapewne przygotowana na ich gorzką reakcję.

Wielu fanów zaznaczyło w komentarzach, że nie są oni traktowani przez Górniak w równy sposób. Według nich niektórzy sympatycy gwiazdy mają do niej większy dostęp, a inni nie mają szans, żeby ją zobaczyć. Rozgoryczona artystka bardzo szybko odpowiedziała więc na zarzuty.

– Przykro mi, że muzyka, zamiast łączyć Wasze serca – dzieli. (…) Nie znam Waszych konfliktów. Czy powinniście kierować tyle przykrych słów dlatego tylko, że ich nie znam? Jestem dla Was. Dla wszystkich tyle samo. (…) Cieszę się każdą chwilą i każdym oddaniem, każdego z Was. Czasem kogoś wyróżnię. Powinno to radować i wywoływać myśli w rodzaju: „Kurczę, może następnym razem mi też się uda”. Zamiast tego czytam żale… Skoro nie jestem w stanie dać tyle samo wszystkim, może powinnam przestać dawać komukolwiek? – napisała Górniak na Instagramie w odpowiedzi na zarzuty grupy fanów.

Jej słowa po raz kolejny wywołały niemałe kontrowersje. Nie uciszyły też całkowicie krytyki, która tak zabolała artystkę.

Fot. Instagram
Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również