UDOSTĘPNIJ

Dziś przed sejmową komisją ds. Amber Gold zeznaje prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz. Przesłuchujący próbują wyciągnąć z niego informacje, które potwierdziłyby jego związki z Marcinem P. Marek Suski, ochrzczony po poprzednich przesłuchaniem przezwiskiem dociekliwego i sprytnego „Goblina” także i tym razem zaskoczył.

Podczas przesłuchania Adamowiczowi przedstawiono listę nazwisk, które interesują komisję. Okazuje się, że wszyscy wymienieni przez niego, wraz z prezydentem Gdańska, uczestniczyli w słynnym ciągnięciu samolotu na miejscowym lotnisku. Marek Suski wydrukował nawet na tę okazję zdjęcie, przedstawiające całe zdarzenie. Podejrzenia budzi fakt, że samolot należał do związanych z Amber Gold linii lotniczych OLT Express.

– Ciągnął pan? – pytał Suski.

– Ciągniecie samolotu było elementem uroczystości uczczenia pięciu ważnych inwestycji na gdańskim lotnisku – tłumaczy Adamowicz.

Polityk o istnieniu Amber Gold dowiedzieć się miał z telewizji. Suski zapytał Adamowicza, czy mu nie wstyd, że reklamuje firmę, „która okradła tysiące Polaków”, ale ten odpowiedział, że nie była to akcja promocyjna. Całe wydarzenie nie było też, jego zdaniem, organizowane przez OLT.

źródło: money.pl

Te zdjęcia były tajne i to nie bez powodu. FBI ujawnia nowe, wstrząsające fotografie z 9/11

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również