UDOSTĘPNIJ

Brytyjska telewizja BBC po ogłoszeniu wyników referendum zaprosiła do swojego studia zwykłych obywateli, którzy brali udział w głosowaniu. Jeden z nich był wyraźnie zaskoczony obrotem spraw. Głosował za wyjściem z Unii, ale był przekonany, że do tego nie dojdzie. 

Tematem numer jeden na Wyspach Brytyjskich jest dzisiaj naturalnie referendum w sprawie wyjścia Królestwa ze wspólnoty europejskiej. Angielskie stacje telewizyjne zapraszają zatem do siebie polityków a także zwykłych obywateli, którzy komentują wyniki głosowania.

Jednym z takich widzów był Adam, który zagłosował za Brexitem, a teraz jest zmartwiony, ponieważ był przekonany, że do wyjścia z UE jego kraju nigdy nie dojdzie.

 – Nie sądziłem, że mój głos będzie miał znaczenie, myślałem, że zostaniemy w Unii Europejskiej. Jestem w szoku, że wybraliśmy Brexit. Nie sądziłem, że naprawdę wyjdziemy więc tak, jestem trochę zmartwiony – mówił w BBC Brytyjczyk na co inni goście nie kryli swojego zdziwienia.

 

A poniżej komentarz Dariusza, który zniknął przez usterkę. Żeby nie było, że kasujemy komentarze, wrzucamy go do treści artykułu i każdy może przeczytać :)

komentarz dariusza

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: bbc

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWpis prawnika z Oksfordu hitem na FB: Nie doszło do Brexitu, nic się nie zmieni
Następny artykułOPZZ i Zmiana o Brexicie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również