UDOSTĘPNIJ

Roman Giertych jest przerażony i bardzo zaniepokojony. Polityk uważa, że państwo zostało sparaliżowane w ciągu roku, a następnym etapem kryzysu będzie coś znacznie gorszego. Giertych zapowiada bowiem rozlew krwi.

Roman Giertych nie ma wątpliwości i jest przerażony.

– Po wczorajszej nocy pod Sejmem nie mam wątpliwości, że następnym krokiem będzie broń gładkolufowa w rękach policji i rozlew krwi. Roześmiana twarz Jarosława Kaczyńskiego, który uciekał wczoraj w rządowej limuzynie, świadczy tylko o jego chorobie psychicznej. Kto w tak poważnej sytuacji, którą mamy obecnie w Polsce, ma ochotę na śmiech? Staczamy się. W ciągu roku Kaczyński doprowadził do paraliżu najważniejszych organów państwa.

Giertych obwinia również prezesa Prawa i Sprawiedliwości o wywołanie chaosu prawnego.

– W ciągu roku Jarosław Kaczyński doprowadził do sytuacji, w której cały porządek prawny kraju się chwieje. Staczamy się. I to się stało w zaledwie rok. Co zrobi Kaczyński? Mam nadzieję, że się cofnie, że wróci do umowy społecznej, którą jest Konstytucja, która chroni w Polsce wszystkich, także władzę. Inaczej za chwilę pod Sejmem będzie stało nie 20, a 500 tys. ludzi. I co zrobi? Wyda rozkaz, by strzelać? Kto ten rozkaz wykona? Sytuacja jest bardzo, bardzo poważna.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDziennikarze TVP atakowani przez protestujących. Liderzy opozycji reagują (video)
Następny artykułKsiądz zdradza jakie erotyczne gadżety są dozwolone
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również