UDOSTĘPNIJ

W programie Magdy Gessler zrobiło się w kuchni goręcej niż zwykle. Do pieca znów dorzuciła gwiazda TVN-u. Konwersacje o pochwie właścicielki – o tym nie usłyszysz w telewizji!

W ostatnim odcinku Kuchennych Rewolucji dużo się działo. Tym razem nie było płaczu i chowania się po kątach pracowników restauracji. „Zaraz nie wytrzymam i jej przypierdolę!” – autorem tej ciętej riposty była pani Justyna, właścicielka restauracji Le Papillon Noir w Katowicach. Jak sama się chwali –  jestem taką samą s*ką”, jak Gessler i dzięki temu „wiele osiągnęłam w życiu”. Czy aby na pewno? Jak wiadomo, po wspomnianych groźbach w kierunku Gessler na wizji, pani Justyna musiała zwinąć interes, a gwieździe TVN-u kazała „zamknąć drzwi od drugiej strony”

Ale na tym nie koniec. Tym razem na jaw wyszły oskarżenia wobec królowej kuchennych rewolucji. Właścicielka lokalu postanowiła w końcu zabrać głos na fanpage’u Gessler.

– Pani Magdo, dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne niby gary porównuje Pani do mojego odbytu, czy pochwy…? Albo ten, w którym Pani stwierdza, że może na ulicy coś zarobię, skoro w swojej restauracji nie potrafię? Dobrze, że chociaż my dwie wiemy jak było? – napisała wściekła właścicielka

Magdalena Gessler niestety nijak się do tego nie odniosła, pisząc jedynie żebrający o współczucie post na facebook’u:

– Kochani… Zawsze trzeba dobrze ocenić sytuację… Mieć dystans… Ludzie są różni – tłumaczy. No cóż, tak jak u lekarza… Trzeba próbować pomóc. Oglądajcie „to się w głowie nie mieści!

W rozmowie z Pudelkiem Pani Justyna nie chciała komentować całej sytuacji – Przepraszam, ale nie chcę brać dłużej udziału w tym cyrku – powiedziała. Nie jestem jakąś cholerną celebrytką. Chcę zapomnieć o tej farsie. Ja mam swoje normalne życie i chcę spokoju. Poza tym, może nie wyglądam, ale jestem poważną osobą i chcę teraz po tym najgorszym roku w moim życiu, w końcu spokoju.

Kto miał racje?

Foto: Facebook//MagdaGessler
Foto: Facebook//MagdaGessler
Foto: Facebook//JustynaWysk,
Foto: Facebook//MagdaGessler
Foto: Facebook//KuchenneRewolucje
Foto: Facebook//KuchenneRewolucje

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również