UDOSTĘPNIJ

Podczas gdy Magda Gessler obraca się w towarzystwie ludzi raczej majętnych, jej brat Piotr Ikonowicz zajmuje się pomocą prawną eksmitowanym lokatorom. Teraz lewicowy działacz sam ma problemy finansowe. 

„Fakt” podał, że prowadzona przez Ikonowicza Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej jest zadłużona na 12 tysięcy złotych. Dług lokalu przy ul. Jarocińskiej w Warszawie rośnie i osiągnął już takie rozmiary, że władze dzielnicy Praga Północ na poważnie rozważają jego egzekucję. Jednym słowem Ikonowiczowi grozi eksmisja.

Urzędnicy twierdzą, że Piotr Ikonowicz zachowuje się nieodpowiedzialnie, ponieważ zajmuje się sprawami lokalowymi, a sam doprowadził do powstania wielkiego długu.

Media spekulują, że być może w trudnej sytuacji pomoże Ikonowiczowi jego bogata siostra, restauratorka Magda Gessler. Problem polega na tym, że rodzeństwo nie jest ze sobą blisko, a Ikonowicz przyznał kiedyś, że jego siostra nie zadaje się z biednymi ludźmi.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMedia podały imię wykonawcy rzekomego „smoleńskiego zamachu”?
Następny artykułPodatki bez zmian. Rząd odrzuci prezydencki pomysł rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również