UDOSTĘPNIJ
źródło: instagram.com/Magda Gessler

Magda Gessler to nie tylko gwiazda programów TVN, ale także jedna z największych sław na Instagramie. Znana restauratorka żywo się tam udziela i zdołała już zgromadzić niemałą rzeszę fanów. Jej ostatnie zdjęcie nie spodobało się jednak komentatorom.

„Pani nawet już nie jest do siebie podobna”. „O matko, jaki glonojad. Trzeba mieć umiar w powiększaniu tak, żeby nikt nie poznał, że powiększone”, „Ostatnio pokazuje pani bardzo niekorzystne zdjęcia” – to jedynie kilka z komentarzy, jakie pojawiły się pod ostatnim zdjęciem Gessler na Instagramie.

Chodzi o usta restauratorki, które sprawiają na fotografii wrażenie powiększonych. Internauci oburzyli się, ponieważ lubiana przez nich Gessler zamieściła na profilu zdjęcie z podpisem „niespodzianka” i wyraźnie wydętymi ustami. Szybko więc pojawiły się krytyczne głosy, że wygląda jak „glonojad”.

W sprawie głos zabrał jednak Krzysztof Gojdź, najsłynniejszy polski chirurg plastyczny. Jak mówi, z Gessler zna się dobrze i są ze sobą blisko, jednak nigdy nie robił jej operacji plastycznej. Zapewnia, że u restauratorki „wszystko jest naturalne”, a efekt powiększonych ust ta uzyskała przez zrobienie dzióbka do zdjęcia.

– U Madzi wszystko w 100% jest naturalne. Ja się nią akurat zajmuję, także mogę o tym zapewnić. Z Madzią, jeśli się widzimy, to najczęściej na pogaduchy lub wszelkie zabiegi nawilżające. Zwróćcie też uwagę na minę, jaką Madzia zrobiła. Jeśli wydmie się usta w tzw. dzióbek, to zawsze będą się one wydawać większe – mówi Gojdź.

źródło: instagram.com/Magda Gessler

źródło: instagram.com

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska


14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również