UDOSTĘPNIJ
Fot. Pixnio

Każda, nawet niewielka rana, powoduje u wielu osób atak paniki i niepokój. W mniej niebezpiecznych przypadkach od razu staramy się więc sięgać po plaster, który ma nieco zatamować wypływającą krew, jednocześnie zapewniając higieniczną i sterylną ochronę. Co ciekawe, nie każdy potrafi jednak korzystać z tego obiektu pierwszej, szybkiej pomocy w odpowiedni sposób.

W internecie odnaleźć można odpowiedzi na bardzo wiele pytań, ale także liczne praktyczne wskazówki ułatwiające codzienne życie. Jedną z nich bez wątpienia okazać się może instrukcja… specyficznego sposobu naklejania plastra.

Jak twierdzi autor filmu, zastosowanie się do jego rad zapewni dużo dłuższe utrzymanie się drobnego opatrunku na przykład na palcu. Wskazówka jest więc typowo praktyczna i przydatna.

Trwałość plastra jest bowiem szczególnie ważna, jeżeli chcemy nim pomóc dziecku, które na cały dzień wychodzi do przedszkola lub szkoły. Stosując się do rady może także sami zapewnić sobie komfort i oszczędzić bólu związanego z ciągle zsuwającym się, odklejającym opatrunkiem.

Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również