UDOSTĘPNIJ
źródło: facebook.com/hejtedelblag

Mieszkańców Trójmiasta i internautów rozbawił swoim zachowaniem mężczyzna, który w nietypowy sposób skorzystał z wody, którą przyniosły ze sobą ulewy. Potężne opady, sprawiły, że na ulicach stała woda. Pewien mężczyzna zdecydował się popływać po jednej z takich kałuży na materacu.

Tak potężne opady już dawno nie nawiedziły Trójmiasta. W ciągu doby na metr kwadratowy spadło 160 litrów wody. Tym samym ulewa w nocy z czwartku na piątek pobiła powódź z 2001 roku. Władze nawoływały, by mieszkańcy pozostali w swoich domach. Zalane bowiem były ulice, przejścia podziemne, woda stała też w piwnicach.

Swoim nietypowym zachowaniem rozbawił wszystkich pewien mężczyzna, który zdecydował się jednak wyjść z domu i wykorzystać zaistniałą sytuację. Mieszkaniec Trójmiasta postanowił bowiem w samych kąpielówkach popływać po kałuży utworzonej na jezdni na dmuchanym materacu.

Zdjęcie uwieczniające ten wyczyn pojawiło się na facebookowej stronie Hejted: Elbląg i okolice, gdzie zebrało ponad 51 tys. polubień i udostępniono je ponad 4 tys. razy. „To zdjęcie przejdzie do historii. Ten człowiek wygrał wszystko co możliwe” – napisała o nim administracja strony.

źródło: facebook.com/hejtedelblag printscreen
źródło: facebook.com/hejtedelblag printscreen

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: facebook.com, gazeta.pl
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKukiz atakuje Partię Razem. „Bogacze, oddawajcie 10 mln złotych!”
Następny artykułKto naprawdę stoi za puczem? Turecki minister: To wina USA
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również