UDOSTĘPNIJ

Paweł Kukiz opublikował na swoim Facebooku zdjęcie plakatu aktualnej rzecznik .Nowoczesnej, Kamili Gasiuk-Pihowicz, która w wyborach do Parlamentu Europejskiego promowała się jako ateistka. Jak zwrócili uwagę internauci, teraz promuje się jako katoliczka.

Paweł Kukiz opublikował dzisiaj zdjęcie plakatu Gasiuk-Pihowicz z jednej z kampanii wyborczych do europarlamentu. Aktualna rzecznik .Nowoczesnej startowała wtedy z list Unii Wolności i promowała się jako „Polonistka, Ateistka i Euroentuzjastka”.

Jak jednak zauważyli internauci, ta sama Gasiuk-Pihowicz aktualnie promuje się jako przykładna katoliczka, która ochrzciła swoje dzieci, wzięła ślub kościelny i chodzi regularnie do kościoła. Przynajmniej tak przekonywała niedawno w wywiadzie dla Gazety Wyborczej.

Jak często bywa w takich przypadkach, internauci nie pozostawiają suchej nitki na polityk i wytykają jej hipokryzję polityczną. Żartobliwie stwierdzają również, że rzecznik .Nowoczesnej doznała „nowoczesnego nawrócenia”.

gasiuk

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZwolennicy Kowalskiego obrażali papieża. Będzie zawiadomienie do prokuratury
Następny artykułHongkong: Masowe protesty po zapowiedzi zmiany imienia Pikachu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również