UDOSTĘPNIJ

Chociaż teksty „Gangu Albanii” nie powalały inteligencją i przekazem, to grupa podbiła polskiego Youtuba. No cóż, może właśnie dlatego go podbiła. Tak czy inaczej wszystko wskazuje na to, że kariera „Gangu Albanii” zbliża się ku końcowi. 

Hip-hopowe utwory Popka, Borixona i Alibaby zdobyły serca przede wszystkim dużej części polskiej młodzieży, nawet tej ze szkół podstawowych. Większość tekstów traktuje o alkoholu, narkotykach i prostytutkach.

Projekt Gang Albanii zakończy się jednak prawdopodobnie na drugim krążku. Po premierze drugiej płyty „Ciężki gnój”, która sprzedał się w 60 tysięcznym nakładzie drogi Popka i Roberta M rozeszły się. Wszystko przez pieniądze.

Popek i Alibaba od dawna nie są razem widywani i nie grają wspólnie koncertów. Popek zaangażował się razem z Matheo i Sobotą w projekt „Trzech Króli”, a Robert M nagrał i wydał pod pseudonimem Franko album „Smutne dzieci”. Rozbójnika Alibaby zabrakło również w głośnym biograficznym filmie „Popek za życia”, który niedawno trafił do kin. Raper potwierdził, że Alibaby zabrakło w filmie ponieważ chciał za występ zbyt dużo pieniędzy.

Także trzeci raper, Borixon pracuje obecnie poza składem. Jeszcze w tym miesiącu wyda swój album „Koktajl”. Wygląda więc na to, że historia „Gangu Albanii” dobiegła końca.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTo miało być zwykłe, nudne przesłuchanie. Wreszcie jest przełom ws. Amber Gold!
Następny artykułMiesięcznice kosztują tyle, co stadionowe zadymy kiboli
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również