UDOSTĘPNIJ
fot. pixabay/fronda

Nie ukrywający swoich sympatii politycznych portal fronda.pl ogłosił „kolejny sukces rządu PiS”. Tym razem chodzi o zatrzymanie globalnego ocieplenia. 

 – Kolejny sukces rządu Beaty Szydło. Polska powstrzyma efekt cieplarniany, zachowując kopalnie i sadząc lasy. To, co było niemożliwe za rządów Platformy, okazuje się do zrealizowania dzięki determinacji obecnej władzy – czytamy w artykule „Jak PiS zatrzymało globalne ocieplenie!„.

Jak przekonuje jego autor, Prawo i Sprawiedliwość – w przeciwieństwie do poprzedniej władzy, która „posłusznie wykonywała polecenia Berlina w kwestii tzw. dekarbonizacji przemysłu” – nie dość, że nie poddało się woli zachodnich mocarstw, to jeszcze zadbało o interes Polski i zadowoliło Berlin.

 – Podczas podpisania nowego porozumienia klimatycznego Polska wyrosła na europejskiego lidera w ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Nie tylko zrealizowaliśmy nasze zobowiązania z nawiązką, ale także przyjęliśmy na siebie nowe, z tą różnicą, że będziemy się z nich wywiązywać po swojemu – przekonuje fronda.pl

Jak wyjaśnia portal, dzięki staraniom rządu PiS Polska będzie nadal spalać paliwa kopalniane, ale jednocześnie będzie skutecznie przeciwdziałać globalnemu ociepleniu poprzez sadzenie drzew.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: fronda

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZimoch broni Sądu Najwyższego. Zwolennicy władzy niezadowoleni
Następny artykułRząd chce zwolnić z VAT podatników o obrotach do 40 tys. euro
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również