UDOSTĘPNIJ

Władysław Frasyniuk w bardzo ostrych słowach wypowiadał się na temat Prawa i Sprawiedliwości oraz aktywnie uczestniczył w manifestacjach Komitetu Obrony Demokracji. Teraz jest nominowany przez sympatyków KOD-u na nowego lidera opozycji.

Władysław Frasyniuk w ostatnich latach pojawiał się w mediach w roli komentatora sceny politycznej. Teraz działacz opozycji z lat PRL, lider „Solidarności 80” i przewodniczący Unii Wolności jest coraz częściej zapraszany, a o jego nazwisku ponownie jest głośno. Jego ostre wypowiedzi znalazły poklask u sympatyków Komitetu Obrony Demokracji, którzy widzą w nim nowego lidera opozycji.

Najwięcej tego typu deklaracji padło po przemówieniu Frasyniuka, które miało miejsce podczas marszu KOD-u 4 czerwca.

– To jest ich państwo i od nich zależy, jakie ono będzie. „Sierpień 80” roku to zryw młodych, dynamicznych ludzi, którzy zostali wsparci przez starszych i doświadczonych. Starsi i doświadczeni już są, trzeba nam młodych – mówił Frasyniuk.

Następnie krzyczał „Jarosław!„, a tłum odpowiadał „Zwyciężymy!„.

Jednakże, nie wiadomo czy sam zainteresowany chce być nowym liderem opozycji. Frasyniuk wcześniej przekonywał, że naturalnym przywódcą jest Mateusz Kijowski.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPetru: Po stadninach przyszedł czas na dewastację Puszczy Białowieskiej
Następny artykułPrzedsiębiorca oferuje fotografom pracę za „kotleta”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również