UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com

Porozumienie Ruchów Obywatelskich – tak będzie nazywała się nowa partia polityczna, którą zakładają osoby zadłużone przez banki. Mają już gotowy program wyborczy. 

Nowa formacja składa się głównie z tzw. frankowiczów, czyli osób które są zadłużone w bankach w szwajcarskiej walucie oraz z osób pokrzywdzonych przez instytucje finansowe.

Jak na razie formacja jest jeszcze na etapie zbierania podpisów wymaganych do rejestracji partii politycznej ale lider PRO, Tomasz Sadlik który do niedawna był liderem „ruchu zadłużonych we frankach” podzielił się programem wyborczym swojej przyszłej partii.

Główne postulaty Porozumienia Ruchów Obywatelskich to m.in. likwidacja umów śmieciowych, pensja minimalna na poziomie 960 euro, jeden podatek w wysokości 15% dla wszystkich i bez ulg, zmiana prawa bankowego oraz jednomandatowe okręgi wyborcze ale tylko tam gdzie chcieliby tego mieszkańcy.

Rejestracja nowego ugrupowania jest zaplanowana na 15 lipca.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOdziennik.pl
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZamach w tunezyjskim kurorcie
Następny artykułWspółcześni męczennicy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również