UDOSTĘPNIJ

Do niesamowitej sytuacji doszło w Finlandii. Jeden z uchodźców walczył z koparką, którą wziął za agresywnego robota lub potwora ze Skandynawii. 

Mężczyzna przeszkadzał robotnikom i ciskał w koparkę kamieniami. Wykonywał również uniki obawiając się ataku ze strony pojazdu. Scena naprawdę wyglądała jak pojedynek wojownika z agresywnym, potężnym stworzeniem.

Problem polegał na tym, że uchodźca nie zadawał maszynie zbyt wielu obrażeń. Z drugiej strony, koparka użyła podstępu i zneutralizowała mężczyznę w inny sposób, choć epicki bój trwał dobre kilkanaście minut.

Robotnicy wezwali policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i aresztowali uchodźcę, który przeszkadzał pracownikom rzucając w ich stronę kamieniami. Najprawdopodobniej mężczyzna jest niezrównoważony psychicznie albo był pod wpływem środków odurzających.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAmerykańskie gwiazdy wybierają. Clinton czy Trump? Zaskakujące!
Następny artykułNiemcy: Po fali zamachów poparcie dla kanclerz Merkel mocno spadło
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również