UDOSTĘPNIJ

Polska służba zdrowia załamuje ręce. Prezydencki projekt zakazu zakrywania twarzy trafił do sejmu.. Liczba marszy w okresie jesienno-zimowym osiąga najwyższy poziom. Podczas szczytu klimatycznego, który rozpoczął się 11 listopada, jednogłośnie stwierdzono – zbliża się najgorszy okres dla zwolenników lekkich, przewiewnych strojów. Będzie zimno. Gorzej. Będzie mroźno ! Zakaz zakładania kominiarek (najcieplejszych obecnie ?czapek? na rynku) znacząco wpłynie na liczbę zachorowań na grypę.

Statystyki, jednoznacznie wskazują, że ponad połowa uczestników wszelkich demonstracji – nosi kominiarki. Trudno się dziwić. Marsze trwające pół dnia, kończące się z reguły późną godziną wieczorną, wymagają dobrego ocieplenia głowy (przez, którą de facto ucieka najwięcej ciepła). Tylko gdzie tu sprawiedliwość ? Co z policją ? Człowiek nie pies ? Dobrze, niech im pyski nie marzną a twarze będą sine.

Z drugiej strony – rozumiem. Sytuacja finansowa państwa jest w złej kondycji. Narodowy Fundusz Zdrowia ledwo wiąże koniec z końcem. Czas sięgnąć po pieniądze spokojnych obywateli, którzy martwią się o siebie i swoje pociechy. Rodacy.. do aptek !

 

Kominiarka symbolem typowego chuligana ? Absurd ! Który bohater wstydzi się swojej twarzy ? Pozostaje jedna kwestia..co z kobietami. Myślę, że Was, drogie Panie, zakaz zakładania maski nie dotyczy. Państwo kosmetyków Was nie pozbawi. Tak więc Panowie: kapelusze z głów !

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCo wie minister Arłukowicz?
Następny artykułW Polsce powstaje pierwsza gmina wolna od podatków
Rafał Jankowski
"Liberalno wycentrowany"

Zobacz również