UDOSTĘPNIJ
źródło: instagram.com/nergal69

Adam Darski lepiej znany jako Nergal nie należy do grzecznych artystów. Kontrowersje to jego specjalność i tym samym jego życiorys usłany jest takimi wyczynami jak darcie Biblii na koncertach, epatowanie satanizmem czy głośny związek z Dodą. Nergal po raz kolejny udowodnił, że nie zamierza zgrzecznieć.

Obraza uczuć religijnych, procesy sądowe, muzyka blackmetalowa i skandalizowanie to jego znaki rozpoznawcze. Nergal jednak nie zwalnia tempa i kiedy tylko zrobi się o nim cicho, zaraz pojawia się w mediach coś, co wywołuje prawdziwy szok.

Muzyk, skandalista, model

Tym razem mowa o tym, co Darski opublikował na swoim profilu na Instagramie. Muzyk postanowił w swój sposób zinterpretować obraz „Stworzenie Adama”. Stanął całkowicie nagi przed lustrem i zrobił sobie zdjęcie, dotykając szkła. Wygląda to, jakby sam siebie dotykał w dłoń, co ma budzić oczywiste skojarzenie z obrazem, na którym Bóg-stwórca dotyka w ten sposób Adama.

Zdjęcie oczywiście wywołało kontrowersje tym większe, że w lustrze prawdopodobnie odbija się także penis wokalisty. Wiele osób wylało na Darskiego za tę fotografię całe kubły hejtu. Jego fanki są jednak zachwycone kreacją ulubionego muzyka. Oszałamia ich sylwetka Darskiego i przyznają, że Nergal całkiem dobrze się prezentuje. Niektóre wskazują nawet, że 40-latek swoim ciałem bije masę o wiele młodszych mężczyzn.

źródło: instagram.com/nergal69

źródło: instagram.com

Ta kobieta miała obawy przed sesją z narzeczonym, ale efekt PODBIŁ SERCA internautów!


Od tych zdjęć ślubnych WŁOS ZJEŻY CI SIĘ NA GŁOWIE!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również