UDOSTĘPNIJ
źródło: wikimedia.org

To fatalna wiadomość dla fanów brytyjskiego wokalisty. Williams ujawnił w końcu, dlaczego odwołał swoją ostatnią trasę koncertową. Chodzi o chorobę, która rozłożyła go na łopatki i unieruchomiła w szpitalu.

Dla fanów 43-letniego wokalisty to prawdziwy szok. Muzyk odwołał swoją trasę koncertową, czego w ogóle nie ma w zwyczaju. Dopiero teraz zabrał głos w sprawie. Okazało się, że Williams trafił na oddział intensywnej terapii.

– Od pięciu tygodni walczę z chorobą. Niestety musiałem odwołać moją trasę koncertową, która przebiegała najlepiej, jak mogła. Później dostałem wyniki badań… Były bardzo niepokojące, a na oddziale intensywnej terapii nie można koncertować – wyjaśnił muzyk.

Tajemnicza choroba

Williams nie tłumaczy jednak, co dokładnie mu dolega. Muzyk mówi tylko, że sprawa jest naprawdę poważna i walczy z tajemniczym schorzeniem od pięciu tygodni. Jak zaznaczył, gdyby sprawa nie była tak poważna, jak jest, nie odwoływałby trasy koncertowej, czego zdecydowanie nie ma w zwyczaju.

– Od 1998 roku nie odwołałem żadnego koncertu ze względu na problemy zdrowotne, więc wiecie na pewno, że nie zrobiłbym tego, gdybym nie miał ważnego powodu – podkreślił muzyk.

źródło: fakt.pl

15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks


Najbardziej przerażające stworzenia, jakie żyją na naszej planecie

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również