UDOSTĘPNIJ
screen DDTVN

Znana polska piosenkarka niedawno wystąpiła w jednej z telewizji śniadaniowych. Video z jej krótkim show wywołało w sieci prawdziwą burzę. Fani są bezlitośni i masakrują ją komentarzami.

Marina Łuczenko, znana polska piosenkarka i żona światowej klasy piłkarza Wojciecha Szczęsnego, niedawno skorzystała z zaproszenia TVN-u i wystąpiła w porannym programie Dzień Dobry TVN.

Występ w DDTVN iskrą, która rozpaliła pożar

Podczas wizyty w telewizji śniadaniowej dała widzom pokaz swoich wokalnych umiejętności. Z fanpage programu opublikowano video ze śpiewającą Łuczenko. Nikt nie spodziewał się, że filmik, choć bardzo krótki, bo zaledwie 30-sekundowy, wywoła w sieci prawdziwą lawinę hejtu.

W przytoczonych komentarzach zachowano oryginalną pisownię.

– o boshe co to za tragedia , kiedyś to dało się jej posłuchać ale widzę ,że zamiast śpiewać postanowiła pojęczeć jakby ją brzuch bolał no tragedia… I człowiek od razu wie , że szkoda kasy na jej płyte. – napisała Justyna.

– Bądź już lepiej żona dobrego bramkarza niż beznadziejną wokalistką…. ta piosenka to tragedia jakaś coś ala Donatan&Maryla – skomentował Mariusz.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar, dramat Mariny Łuczenko. Jej kariera legnie w gruzach?!

Fani masakrują piosenkarkę

– Osoba ewidentnie kreująca się przy pomocy sławnego męża. Dodatkowo, dywagująca o prywatnym życiu, na publicznym instsgramie, zgaszona przez dziennikarza, pyta mądrze :ale że co? – dodała Olga.

– Ja pitole. Tez tak umiem wyc i nie musi mnie nic bolec przy tym
. Jeczy jakby zatwardzenie miala. No nie idzie tego okielznac mimo wszystko. Uszy bola jak nic 

– A mnie strasznie irytuja te panienki ktöre śpiewaja tylko po zagranicznemu!!! Wielka Polka a po Polsku to nigdy jej nie slyszałam. Znana to ona byla z 39 i pół filmu, z tego ze z Łozo była, ale jakoś jej nie poszło to spiewanie, potem wielka miłość z Mrozem jak opowiadali w DDTVN a potem rozstanie… Prawda jest taka ze ustawiła sie przy Szczesnym… A ze teraz znowu próbuje śpiewać, zobaczymy. Ma kawał glosu a to co pokazuje teraz srednie jest… – napisała Małgosia.

Fala hejtu ciągle rośnie

To tylko nieliczne z ciągle pojawiających się obraźliwych komentarzy pod adresem Mariny. W większości internauci zarzucają jej brak talentu muzycznego oraz to, że swoją popularność zbudowała na związkach ze sławnymi mężczyznami. Zanim Łuczenko wyszła za mąż za Wojtka Szczęsnego, była również związana z Wojtkiem Łozowskim ps. „Łozo” i z Mrozem.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Szczęsnego oszukała swoich fanów! Teraz się obraża i usuwa zdjęcia z Instagrama

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć


Uwierzysz, że to ta sama osoba?! Ci ludzie schudli NAPRAWDĘ DUŻO

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również