UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

Portal Marka Zuckerberga w ostatnich dniach „uśmiercił” swojego twórcę i właściciela. Oprócz niego „na drugą stronę” zostało wysłanych ponad 2 miliony użytkowników Facebooka. 

Ponad dwa miliony użytkowników portalu społecznościowego Facebook, którzy zalogowali się w ostatnich kilku dniach mogło przeczytać na swoim profilu dosyć zaskakujący komunikat, informujący o tym, że nie żyją. Co ciekawe, wśród uśmierconych użytkowników najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie znalazł się również sam jego twórca i właściciel, Mark Zuckerberg.

 – Wspominamy Marka Zuckerberga. Mamy nadzieję, że ludzie, którzy kochali Marka, odnajdą pokój w rzeczach, którymi dzielą się inni, aby w ten sposób upamiętniać i świętować jego życie – mogliśmy przeczytać na oficjalnym profilu twórcy Facebooka.

Wszystko to sprawka nowej funkcji jaką oferuje portal tj. „In memoriam”, która – jak czytamy w regulaminie portalu – umożliwia znajomym i rodzinie zmarłej osoby, dzielić się ze sobą wspomnieniami.

zuck

Serwis naprawił usterkę już po kilkunastu godzinach i przeprosił wszystkich, którzy stali się jej ofiarą.

 – To był okropny błąd, który udało nam naprawić. Jest nam bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji – czytamy w specjalnym oświadczeniu wydanym przez Facebook.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułIzraelczycy dosłownie oblewają dzieci Palestyńczyków i ich domy odchodami (VIDEO)
Następny artykułSztokholm zasypany przez równouprawnienie płci. To nie żart (ZDJĘCIA)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również