UDOSTĘPNIJ

Eurowizja 2017 będzie miała swój finał już za kilka miesięcy. Do tego czasu wszystkie uczestniczące w niej kraje mają czas na wybranie swoich reprezentantów. W Polsce wśród kandydatów nie zabrakło znanych nazwisk – pojawiły się także nowe.

Wszyscy chętni do reprezentowania naszego kraju na Eurowizji mają czas do 20 stycznia – wtedy upływa termin zgłaszania się do organizatorów polskich preselekcji.

Ze wszystkich zgłoszonych artystów Telewizja Polska wybierze ostatecznie od pięciu do dziesięciu wykonawców spośród których tego jednego wybierze już polska publiczność.

Wśród kandydatów na polskiego reprezentanta na Eurowizję 2017, która odbędzie się już w maju, pojawiły się znane części z nas nazwiska tj. Gosia Andrzejewicz, Leszek Stanek, Kasia Popowska, Anna Karwan, Madox czy Mateusz Maga.

Pojawiły się również nowe postacie jak Alicja Ruchała – modelka, która nie tak dawno temu rozpoczęła karierę piosenkarki. Nie da się ukryć, że jej nazwisko jest dosyć nietypowe. Sama Ruchała nie ukrywa, że jest tego świadoma – mało tego, twierdzi że ma super nazwisko, które może być jedynie jej zaletą w walce o wygraną w preselekcjach do Eurowizji.

 – Uważam, że mam supernazwisko! Wpada w ucho, prawda? Musisz kiedyś zobaczyć, jak spisuje mnie policja za przejście na czerwonym – powiedziała Ruchała w rozmowie z dziennikarzem jednego z portali.

9 KOMENTARZY

  1. Włączyłem teledysk i w 18 sekundzie wyłączyłem. Wdzięki w ogóle i absolutnie ne równoważą talentu piosenkarskiego, ba, nawet się nie widzą, są tak daleko. Sorry ale piękną dupą nie zawojujemy…
    Co innego nasz króliczek playboya, pani Ania G. z zielonych.

  2. Wyślijmy tam Popka, gorzej i tak nie będzie, ale będzie śmieszniej. W końcu pobił pudziana, to i eurowizje pobije?

    • Jestem za, proponuję:”Popek & Denis – Przygody Abdula Baska Gdzie Jestes” – koniecznie z tłumaczeniem, dla poszczególnych krajów;-)

  3. Na pewno z tą piosenką, którą zamieściliście, nie byłaby w stanie nawet zakwalifikować się do Eurowizji. O ile podkład na Eurowizji może lecieć z playbacku, o tyle wokal musi być na żywo. Na powyższym teledysku głos był przerobiony jakimś syntezatorem, czy też autotunerem. Pewnie jeszcze miksowany samplami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ